Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt na windows xp 64bit edition
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
krzysp
Witam,
zainstalowalem przed chwilka Konnekta na Windows XP 64-Bit Edition. Wszystko super za sprawa "emulatora" aplikacji 32 bitowych na platformie 64 bitowej (WoW). Mam jednak pewien problem z polskimi czcionkami, podejrzewam ze dotyczny on również użytkowników 32-bitowych angielskich wersji systemów Windows 2000 / XP.

W menu programu (z wyjątkiem lewego menu w ustawieniach) oraz w oknach rozmowy zamiast polskich znaków wyświetlane są krzaczki. Podejrzewałbym o to ustawienia systemowe, brak odpowiedniej czcionki. Jednak w lewym menu nawigacyjnym ustawień wszystko jest OK, także "ó", "ł".

Czym to może być spowodowane? Mogę rozwiązać problem samodzielnie czy też niezbędna okaże sie interwencja developerów programu?

Pozdrawiam.
Olórin
U mnie działał bez problemu. Zmień ustawienia regionalne w windowsie, oraz używane przez niego czcionki... cos z tym...
krzysp
QUOTE(Olórin @ 28.12.2005 - 22:04)
Zmień ustawienia regionalne w windowsie
*



Dziękuje za pomoc. Pomogła zmiana języka, którego mają użyć programy nie korzystające z Unicode (Panel Sterowania / Ustawienia regionalne / Zaawansowane).

Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.