Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie wiem gdzie moj theme.xml
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
sasquacz
heh, chyba dosc dziwny problem mam... mianowicie dosc dawno ustawilem sobie wszystko w konnekcie tak jak mi odpowiada i jak mi sie podoba. ikonki kolo statusow wygladaja tak:

no i teraz chcialbym sobie dodac pewna ikonke do zestawu, potrzebuje tego do skryptu w checky. no ale... nie mam pojecia gdzie jest ten moj theme.xml :| w ustawieniach mam pokazane ze nie uzywam zadnego schematu, ani zadnego zestawu ikonek, a ja nie pamietam juz jak to zrobilem ze wyglada tak jak dzisiaj. moglbym niby zmienic po prostu schemat i wszystko bym wiedzial, ale nie chce stracic tych ikonek. probowalem dodawac wpisy i kopiowac plik z ikonka do kazdego katalogu w themes, ale to nic nie dalo. nigdzie tez nie widze tych "moich sloneczek". jakas rada? smile.gif
bakerss
Ale wczytałeś schemat czy schemat ikon z gg 5.0 ? Zreszta szukaj w Konnekt\themes

btw. jak mozna patrzec na takie słoneczka? tongue.gif
sasquacz
no wlasnie tam szukalem i nigdzie nie znalazlem. nie mam pojecia co wczytalem, nie pamietam biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.