Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd zapisu beta_stats.dtb
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
polar
wiem ze był taki temat że tlen się nie włancza
ale jamam troszkę inny problem otuż ja mam reponts.log
ale mam problem z zapisem ohmy.gif
wacko.gif dziękuję za rady i proszę o pomoc rolleyes.gif

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
Olórin
Co to ma do dwutlenka? Przenoszę.

Zignoruj ten komunikat, kliknij ignore.
lhs
Komunikat wyskakuje regularnie co kilka minut przy uruchomionych jednocześnie dwóch Konnektach - problem zgłaszałem daaaawno temu...
skolima
Uhm. I teoretycznie jest już poprawiony, ja go od dawna nie widziałem - wychodzi, że jednak nie do końca zniknął...
lhs
skolima - sprawdzone dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj... Mało rzeczy w Konnekcie tak mnie hmmm... regulaminuje jak ten błąd...

EDIT: I pozwoliłem sobie temat zmienić.
polar
przepraszam za moją nieobecność ale ktoś mi skasował wiadomości dry.gif , ale mniejasza z tym
chodzi mi o to że ten błąd wyskakuje kiedy kilkakrotnie nacisnę jak zauważył kolega lhs
pomyślałem że to może mieć coś wspólnego z 2tlenkiem
polar
QUOTE(lhs @ 29.12.2005 - 22:12)
Komunikat wyskakuje regularnie co kilka minut przy uruchomionych jednocześnie dwóch Konnektach - problem zgłaszałem daaaawno temu...
*






mógłbyś mi dać ten link blush.gif sleep.gif
lhs
Sam nie mogę go znaleźć. Pewnie jakiś uczulony na mnie moderator go wywalił.
polar
aha no to ok

// Nie cytujemy poprzedniego posta
.misiek
Jako ze od jakiegos czasu mam odpalone dwa profile konnekta zaczal mnie bardzo irytowac ten blad wlasnie.

Widze ze dawno nikt tu czegos takiego nie zglaszal, ale mnie to powoli zaczyna doprowadzac do bialej goraczki a rada:
QUOTE
Zignoruj ten komunikat, kliknij ignore.

jest zupelnie zbedna gdyz po jakims krotkim czasie znow wyskakuje tenze blad...

Jest jakas rada na ten blad? Czy trzeba przyjac do wiadomosci SOA #1 i zostawic tak jak jest [jak wiekszosc rzeczy ostatnio jesli chodzi o core]... ?
Bolomast
mam podobny problem na Windowsie Vista, tyle ze błąd wyskakuje przy uruchamianiu i wyłączaniu komunikatora...
jak to naprawic ?
rumin
QUOTE(Bolomast @ 5.05.2007 - 09:45) *

mam podobny problem na Windowsie Vista, tyle ze błąd wyskakuje przy uruchamianiu i wyłączaniu komunikatora...
jak to naprawic ?


Też mam Vistę i ten sam problem. Konekt nie może zapisać do plików *.dtb przy włączaniu/wyłączaniu/zmianie ustawień.

Ktoś wie o co chodzi?
Drach
QUOTE(rumin @ 3.09.2007 - 11:26) *

Też mam Vistę i ten sam problem. Konekt nie może zapisać do plików *.dtb przy włączaniu/wyłączaniu/zmianie ustawień.

Ktoś wie o co chodzi?



Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum witam wszystkich bardzo serdecznie smile.gif

Też mam Vistę i już mówię o co chodzi - problem tkwi w dodatkowych zabezpieczeniach systemu Vista... a mianowicie w

tym, że w katalogu Program Files (gdzie standardowo instalujemy Konnekta) nie można nic modyfikować ani zapisywać

jeśli nie jesteśmy administratorem...

Przepis na to by znikł komunikat:

1. Wyłączamy całkowicie Konnekta!

2. Wchodzimy do katalogu x:\Program Files\Konnekt\ prawym przyciskiem myszy klikamy na plik konnekt.exe i dajemy "Właściwości".
Następnie w oknie które się nam otworzyło wybieramy z zakładek u góry "Zgodność" na dole okienka zaznaczamy "Uruchom ten program jako administrator".

3. Zapisujemy ustawienia.

Koniec smile.gif


Dodatkowo zauważcie - w tym samym oknie jest opcja "Uruchom ten program w trybie zgodności z:" -- ta opcja pomaga w

uruchomieniu wielu starszych programów i gier na Windows Vista. (sorki za offtop)

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.