Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Blokowanie okna
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Flind
Przydała by sie taka opcja w konfiguracji dzieki ktorej byli bysmy wstanie całkowicie zablokowac rozmiar oraz pozycje na pulpicie okna głownego. W czasie właczenia jej nie dało by sie przesunac okna w zaden sposob ani zmienic jego rozmiaru.
cRoMo
Proponowalem to hao, ale stwierdzil, ze to nikomu nie bedzie potrzebne. A jednak sie mylil tongue.gif :twisted:
Flind
hao no to juz jest dwuch zainteresowanych taka funkcja!!! Moze jednak sie skusisz o cos takiwego??

Kto sie do nas dołączy smile.gif??
szuflad
moze troche nie na temat bo chodzi mi o okienko z rozmowa, ktore jest IMHO o wiele wazniejsze niz okno glowne chociaz pomysl mozna uzyc zarowno w jednym jak i drugim oknie.
idealnym rozwiazaniem by bylo wsadzenie takie menu jakie jest w mircu pod ikona z lewej strony na belce okienka. jest tam wszystko co mozna ustawiac dla kazdego okna no i oczywiscie spresonalizowane dla kazdego kanalu [czytaj kontaktu].
z funkcji jaki mi by sie bardzo przydaly to:
- zawsze na wierzchu
- czas nadejscia wiadomosci
- mruganie na belce w momencie przyjscia wiadomosc
- dzwiek w momencie nadejscia wiadomosci
swistak
Czesc

Ja to jestem nowy, i pewnie moj skromny glos niewiele zmieni, ale moze zawsze cos da...
Chcialbym powiedziec tylko, ze taka funkcja bylaby naprawde przydatna, jestem za.
cRoMo
QUOTE(swistak)
Ja to jestem nowy, i pewnie moj skromny glos niewiele zmieni, ale moze zawsze cos da...

Nie "ważymy" glosów - każdy ma takie samo prawo do wypowiedzi i oddania głosu, nie ważne, czy jesteś tutaj pół roku, czy kilka dni.

PS. Witamy na Forum biggrin.gif
Neo14
Można by było zrobić coś w stylu wirtualnego spinacza , którym by się przypinał okno do jakiegoś elementu pulpitu . To byłby bajer . Albo jeszcze inne - żeby okno wybranej rozmowy wtapiało się w tlo .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.