Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lista życzeń do API
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
KoSiarzPL
1. Zmiana sposobu rejestracji chętnych klientów do obsługi akcji. Przykładowo można wykorzystać wzorzec "Observer". Każdy kto chce być informowany o jakiejś akcji niech rejestruje się w rdzeniu. Klient powinien mieć również możliwość wyrejestrowania się.
2. Zmiana struktury sUIActionInfo a dokladnie zamiana typu pola txt na string. Niesamowicie utrudnia to życie.
3. W SDK: "Składowa sUIActionInfo::type - Powinien potrafić również zmienić pozycję."

Poprawka błędów:
1. Poprawa aktualizacji napisu na przycisku, teraz aktualizuje się on po jego przykryciu.
2. Kontrolka "katalog" nie odświeża się po akcij DISABLED (by winthux)
3. Usinięcie grupy powinno przepisywać kontakty do grupy "bez grupy"
4. Jeśli osoba spoza listy do nas napisze a my wybierzemy "zapisz kontakt" pole "wyświetl jako" kontaktu jest puste!
KoSiarzPL
Czy w nowym API jest zamiar opakować akcje w tym konfigurację w klasy? Jeśli chodzi o kongigurację to ciężko mi samemu ułożyć jakąś sensowną, NIE dużą herarchię. Więc mnie tak zastanowiło.

edit: przy okazji aktualizacja listy życzeń wink.gif
hao
Tak, akcje z pewnością będą totalnie przerobione smile.gif
KoSiarzPL
O jakieś szcegóły można prosić? Bo tak naprawde to zmiany w obsłudze akcji mnie najbardzie ciekawią.
Przy okazji update listy wink.gif
hao
Na razie szczegółów brak ... API UI będzie zmieniane w drugiej kolejności
KoSiarzPL
update listy.
hao
???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.