Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wyszukiwanie "find as you type"
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
bhmt
Czy nie dałoby się dodać do Konnekta możliwości przeszukiwania aktualnej rozmowy i historii rozmów?
Mam na myśli działanie takie jak w Firefoksie, po wciśnięciu "/". Wtyczka znajdowałaby i podświetlała słowa wpisywane na bieżąco.
Byłoby to przydatne podczas długich rozmów.
arct!c
jest nieco inne szukanie, i chyba takie wystarczy smile.gif
jiobel.
A mi się pomysł podoba bardzo. Kombinacją klawiszy uruchamiałoby się szukajkę, która działałąby tak samo, lub na bardzo podobnej zasadzie co w Fx. Tak, tak wizja mi się podoba.

A zastosowanie? Przede wszystkim w oknie rozmowy. Ile razy trzeba szukać ręcznie czegoś, a ile czasu owa szukajka by nam zaoszczędziła.

Tylko - czy to jest do pomysł do zrealizowania? :-)
dulek000
Zrobienie szukajki w oknie rozmowy jest zapewne możliwe tylko przez kIEview.

Ale pomysł cudny.
bhmt
QUOTE(jiobel. @ 1.01.2006 - 14:26)
czy to jest do pomysł do zrealizowania?

Skoro powstają takie cuda jak TabletKa... smile.gif
Olórin
Jeżeli ktoś potrafiłby stworzyć coś takiego w Javascript to mogę podpowiedzieć w jaki sposób podpiąć to pod okno rozmowy wink.gif
zimaq
To kiedy nowa wtyczka? wink.gif
Ciekawe, czy można by sobie było pożyczyć kawałek kodu z Fx'a...
arct!c
Jeśli tak to sprawdzanie pisowni w 'locie' byłoby tylko formalności, jak i wiele ciekawych rozwiazan z Fx
dulek000
Jeśli chodzi o samo podpinanie JS pod okienko to z Olórinem cośtam kombinowaliśmy, ale na razie niespecjalnie nam to wychodzi. wink.gif
zimaq
A gdyby tylko się pojawiło nowe kIEview to tyle problemów by się rozwiązało...
nix, prosimy... nie, zaraz, cofnij... błagamy!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.