Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie rozumiem 2 opcji dokowania
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
conexion2000
W menu dokowania po zaznaczeniu "Pływające nad pulpitem" mogę sterować 3 suwakami, nie rozmumiem co dokładnie robią 2 z nich:
1. Po jakim czasie ma się pojawić okno?- nie rozumiem co robi ten suwak
2. Przezroczystość- niby ustawia stopień przezroczystości ale nie widzę różnicy.
BTW. czy klikanie prawym na tray`u i wybieranie opcji przeźroczystość to jedyna opcja włączania przezroczystości??
ciolo
Tak:)
AD.1 Przytrzymaj kursor myszy na suwaku, po jakimś czasie pojawi się obrazek przedstawiający opcję
AD.2 Prawym przyciskiem myszy na ikonę w Tray/Przezroczystość
jiobel.
Mówisz o Dokowaniu więc:
Podjedź myszką na stronę, gdzie masz zadokowane okno Konnetka (ale nie jest włączone). Po ustalonym czasie pojawi się ono.
(Pół)Przezroczystość określa w tym przypadku właśnie ten moment, więc ciolo chyba Ci się coś pomyliło.

Jeśli mowa o Interfejs to:
Przezroczystość - określasz w jakim stopniu ma być transparentne okno główne Konnekta.
Raiven
To jeszcze ja mam takie pytanie. Czy działa Wam dokowanie w formie integracji z pulpitem?
jiobel.
Działa (działało).
Raiven
No właśnie o to chodzi, że mi kiedyś tam może i działało, ale teraz jest lipa :/. Nie wiem, może na świeżym systemie znów zacznie funkcjonować (jak już zechce mi się zrobić tego nieszczęsnego formata ;p).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.