Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: phpbb v2
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
Artek101
Male emotikony z phpbb, takie juz byly, lecz tu jest kilka dodatkowych oraz kilka nie znajdujacych sie w phpbb. Ta paczke robilem od nowa - nie modyfikowalem tej pz16. Na pomysl (o ile mozna to tak nazwac) wpadlem sam a potem zobaczylem ze sa juz takie emotki zrobione.

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (emotki.gif)



Zestaw zawiera 38 emotek. Wyrazenia regularne (:DDDDDDD = biggrin.gif). W razie bledow pisac wink.gif

Ave

Pobierz: phpbb_v2.rar ( 16,29k ) Liczba pobrań: 3
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (phpbb_v2.rar)
lhs
Nie widzę screena całego zestawu mad.gif
BiTeLSE
W koncu jakies normalne :> Malo troche, ale najwazniejsze sa. Dzieki.
Artek101
dodalem screen calego zestawu - sory, zapomnialem o nim a po zatwierdzeniu jak sobie przypomnialem nie chcialem drugi raz wysylac tematu do zatwierdzenia

a poza tym to nikt nie raportje o bledzie w jednej z emotek. poprawiono - nowa wersja jest do sciagniecia, zalaczona w pierwszym poscie

EDIT!
w miare czasu, checi i mozliwsci bede staral sie szukac innych na wzor tych z phpbb
Gecik
Bardzo fajne, używam smile.gif Najważniejsze - i chwała ci za to - że jest xD
Graveer
Heh, wg mnie one są okropne tongue.gif Wole te z IPB, oczywiście mam na myśli to że nie podoba mi się ich wygląd, ale jeśli chodzi o ogół to dobra robota wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.