Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycja
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Puma
Nie wiem czy takie coś idzie zrobić.

Chodzi o to że jak dostaje wiadomość to miga koperta w trayu (i to jest oczywiste), tylko że ja bym chciał jak kliknę na kopertę i mi się otworzy okno rozmowy to żeby wysyłało do nadawcy informację iż wiadomość została odczytana. Czasami się zdarza iż na chwilę odejdę od kompa a dostanę wiadomość i koperta miga w trayu i nie odbiorę jej przez jakiś czas wtedy nadawca sądzi że go zwyczajnie olewam.
shw
hehe - to sie wraca i tlumaczy, albo sie ustawia status jakis.
zreszta takie cos bedzie mogl robic kBot.
case
QUOTE(Puma)
Nie wiem czy takie coś idzie zrobić...

hmmm. no ja tak mysle, ze np. jak ktos napsize, a ty nie klikniesz na ikonke, to moglaby byc wysylana wiadomosc typu: nie ma mnie chwiliwo i nie moge odczytac wiadomosci [czy cos w tym stylu, tylko z pewnym opoznieniem oczywiscie, zeby nie byla wysylana za kazdym razem jak tylko ktos napisze], natomiast jak klikniesz w ikonke: wiadomosc zostala odczytana [or somethin' like that wink.gif].
dobry pomysl biggrin.gif
nie wiem czy kBot bedzie cos takiego umozliwial, ale wydaje mi sie ze pewnie tak... wiec niech "pisarze" sie wypowiedza ;-]

pozdr
Puma
QUOTE(case)
hmmm. no ja tak mysle, ze np. jak ktos napsize, a ty nie klikniesz na ikonke, to moglaby byc wysylana wiadomosc typu: nie ma mnie chwiliwo i nie moge odczytac wiadomosci [czy cos w tym stylu, tylko z pewnym opoznieniem oczywiscie, zeby nie byla wysylana za kazdym razem jak tylko ktos napisze], natomiast jak klikniesz w ikonke: wiadomosc zostala odczytana [or somethin' like that wink.gif].
dobry pomysl biggrin.gif


Właśnie o takie coś mi chodzi smile.gif
cRoMo
Pewnie, ze to mozliwe - dla K.Bota. Jakubku, masz motywacje :]
Olórin
przydała by się taka opcja do wyłączenia kStatusu i dzwięków(np. na czas oglądania filmu smile.gif
Puma
By się przydało coś takiego - wysyłam plik za pomocą kTransfer do osób niedostępnych na jakiś serwer a gdy ta osoba będzie dostępna to sobie ściągnie przez GG lub inny komunikator. To chyba by trzeba jakiś programik napisać na serwer czy cuś w tym stylu. Wy się znacie lepiej niż ja, więc coś wymyślicie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.