Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mega Lachon
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
Spricik
Witam serdecznie.
Oto mojej własnej produkcji styl do okna rozmowy. Mało oryginalny co prawda ale według mnie przyjemny dla oka. Ładnie sie komponuje z ciemnymi pulpitami






Załącznik : Kliknij, aby zobaczyć załącznik (lachon.zip)
riddle
Darkness arises! Bardzo mi się podoba, gdybym preferował panie na desktopach, to bym ją sobie zabrał.
Spass
Wygląda całkiem fajnie. Mały szczegół - włosy są troche źle wycięte z prawej strony.

Pojawia się coraz więcej dodatków z "lachonami" w roli głównej. Jest na czym oko zawiesić. Ale ja, podobnie jak riddle, nie preferuje pań na desktopach.

// Żeby nie było - panów na desktopach tym bardziej nie preferuje.
skolima
Riddle, a jak tam usability? Co powiesz na czarne ikony na czarnym tle? tongue.gif
Sija
mmm, kolejny skin typu "fajna tapetka" ?
skolima: tongue.gif
wasiu
mam takie pytanie skąd wziąłes tą panią ?;]
podobne zdjęcie widziałem na fotce tzn takie same;] i nie wiem czy to był fake czy może ty wykorzystałes czyjeś zdjecie z fotki;]
ps. ;] okno super
hiszpaniol
mozecie wytlumaczyc gdzie nalezy wkleic te pliki zeby tlo sie zmienilo?
z góry dziekuje, pozdrawiam
arct!c
http://faq.konnekt.info/style.php
Deto
Ja tam jestem za tym aby wiecej takich stylow okna rozmowy tu umieszczac...biggrin.gif Pozdro 4all
Dzasta
Mogłby ktoś zrobic podobny styl okna rozmowy, tylko z jakimś przytojnym facetem, bo dziewczyny nie sa w moim typie hhihi. smile.gif
arct!c
Właśnie pozwoliłem sobie zauważyć że zapominamy o kobietach używających konnekta - my chcemy panie w konnekcie, one panów smile.gif
Dzasta
Oo właśnie. To jest prawdziwy mężczyzna, który dostrzegł, że kobietom też coś sie należy. No więc, nadal czekam na styl okna rozmowy z jakimś mężczyną wink.gif
atol
bym zrobił ze swoim zdjęciem ale dziewczyna mi powie że sie udostępniam w internecie wink.gif
Dzasta
hehe, ale nie musi być koniecznie twoje foto, no a po drugie czy dziewczynie zawsze mówisz całą prawde? biggrin.gif:D
atol
wiesz lepiej mówić tongue.gif
Może zjadz sobie facia a potem ktoś zrobi jakiś styl.
Dzasta
No wolałabym żeby ktoś zrobił to juz tak na glans blush.gif , bo jak ja zaczne wybierać facetów to ich się może troche uzbierać hihi biggrin.gif A jeżeli nie macie zbytnio czasu, no to nie musicie się śpieszyć ja moge poczekać.
JabGSM
W sumie moge sie podjąć tego wyzwania tylko prosze o konkrety jak np. zdjecie, kolorystyka itp. biggrin.gif pozdrawiam
atol
no tak ale jak wybiere np: David'a Hasselhof'a czy Erike tongue.gif to chyba nie bedzie wielkiego "dziekuje" wink.gif
Dzasta
No hmm zeby ładnie mi pasowało do reszty, to tak mysle, o jasnym kolorze, no nie wiem, może: biały, szary albo jak możesz to jaśniutki niebieski, a fotke to takiego kolesia który nie jeste ani aktorem, ani piosenkarzem hehe smile.gif . Dziekuję Ci z góry :* i czekam na końcowe wyniki
lhs
Dzasta - albo zaczniesz pisać w odpowiednim temacie, albo zaraz dostaniesz klapsa.
arkadyjczyk
Zróbcie styl z "hydraulikiem", będzie europejski smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.