Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Post-it
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
Ja2ger
Mam dla Was nowe emotikonki dla Konnekta.
Jest to zestaw "Sticky Emots" i wzięty jest stąd: http://www.macthemes.net/

Podgląd:
user posted image

Załączniki

lhs
Ile jeszcze razy będę prosił o SCREENY wrzucanych zestawów? Mam z powrotem ukryć temat?
Mrowa
No...ze tak powiem: orygianlne biggrin.gif...co prawda troche ich mało i dodatkowo wyskakuje mi błąd:
user posted image

pozdrowionka biggrin.gif
lhs
Mrowa - to klasyczny komunikat błędu w pliku emots.txt
Ja2ger
Przeopraszam, pierwszy raz zrobiłem zestaw ikon, więc mogą być błędy... :/ Screena zapomniałem... już dodaje smile.gif
Graveer
Tak, dodaj screena, no i w pliku emots.txt błędów co nie miara, praktycznie cały plik do przepisania, ale po za tym emoty wyglądają całkiem ładnie, takie... inne niż wszystkie wink.gif
Ja2ger
Poproszę o podpowiedź, co trzeba zmienić, bo nie kumam... :/
Nigdy wcześniej tego nie robiłem i wzorowałem się na innych zestawach, które działają bez problemu...
lhs
Cudzysłowy zamykające muszą być takie same, jak otwierające (czyli podwójne, z pojedynczymi nie sprawdzałem). A zestaw fajny, sam bym się takiego nie powstydził smile.gif
keeveek
po poprawie tych błędów będe używał tego zestawu jako standardowy. śliczne smile.gif
sinuhe
z grubsza poprawilem emots.txt, dodalem pare regexpow. enjoy
sin.

Załączniki

keeveek
no i wyszły na jaw brzydkie "ramki" wokół emotek, jakieś niedopatrzenie jeśli chodzi o przezroczystość ich tła.
Ja2ger
Ja nie wiem o co chodzi... emots.txt mi działa, emoty nie mają żadnej ramki... używam ich już prawie miesiąc jako podstawowy zestaw i wszystko hula.
Dodam jeszcze mój emots.txt, ale prawie nic w nim chyba ne zmieniałem, bo działa...
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (emots.txt)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.