Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wysyłanie kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
joystick
właśnie zostałem poproszony przez BazylisZa aby mu podesłac kontakt do pewnej znajomej ;-)
Niestety nie mogłem zaznaczyć danych z TIPa i wkleić do okienka rozmowy.
1. Dobrze by było aby można było TIP'a ctrl'owac. (ctrl+c)
2. A może by tak od razu pójść za ciosem i zrobić możliwość wysyłania całego kontaktu (z telefonami, mailami, numerkami, etc) dajmy na to w formacie vCard do innego użytkownika Konnekta tak aby delikwent mógł go sobie potem zaimportować (ewentualnie odrzucić) na listę. Tak jak w telefonach Nokii.
hao
Możesz otworzyć "więcej" i skopiować podsumowanie... Jest nawet więcej informacji niż w TIPie... W nowym konnekcie w podsumowaniu znajdzie się też IP, aktualny status i czas ostatniej aktywności...
Co do przesyłania kontaktów, to do kBota, którego mam u siebie, mam również skrypt, który dokładnie coś takiego umożliwia smile.gif Pozostaje wam więc jeszcze poczekać...

Przy okazji, przypominam tym, którzy marudzą, że kBot się opóźnia, że tylko Konnekt jest w stadium Beta. To kiedy wyjdą wtyczki jest już w pełni osobistą decyzją ich twórców. W tym wypadku akurat jest to konieczne... Choćby z tego względu, że wersja która była już spakowana w instalce (tak! on miał wyjść w lutym!) nie chodziła zawsze dokładnie tak jak powinna.. Przynajmniej w scenariuszach, gdy w skryptach znajdowały się błędy, lub pewne rzeczy działy się zbyt szybko. kBot powoli dojrzewa, a ja idę właśnie zobaczyć, co nowego w nowej wersji tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.