Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak dodać wtyczkę do centralek
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
KoSiarzPL
Czy ja mogę prosić o informację jakie warunki trzeba spełnić by dodać swoją wtyczkę do centralek: Konnekt oraz KPlugins. Proszę również o podanie co i gdzie należy dostarczyć jeśli spełnia się takie warunki.
hao
Na centralkę główną wskakują wtyczki znajdujące się w pełnej paczce... Dla pozostałych przeznaczone jest KPlugins, którym już nie wiem zupełnie kto się obecnie zajmuje :| Mam nadzieję że się wypowie smile.gif
KoSiarzPL
Też mnie to zastanawia kto kieruje KPlugins. Posiedziałęm troche nad plikami dla KPlugins wysłąłem gdzie trzeba i jeszcze nie ma ich na stronie a kilka innych wtyczek już miało kilka aktualizacji. Nie żebym miał jakieś pretensję ja się nie pcham gdzie mnie nie chcą. Co do samego portalu, przydało by się główną stronę odświeżać chociaż co 4 mieisiące a nie ponad rok nie ruszona.
Hao a jakie wymagania musi mieć wtyczka by znleźć się w pełnej paczce? No i dlaczego trafiają na tą centralkę tylko wtyczki z pełnej paczki?

Poza tym. Czemu wy jeszcze nie śpicie?
Olórin
Kosiarz - ze mną jest tak że jak mam czas to nie pamiętam o tym, więc trzeba czasem przypomnieć się na IM wink.gif

Centralka? Nią w zasadzie teraz nie kieruje nikt...

QUOTE
Hao a jakie wymagania musi mieć wtyczka by znleźć się w pełnej paczce? No i dlaczego trafiają na tą centralkę tylko wtyczki z pełnej paczki?

Przedewszystkim stabilna...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.