Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przegladarka styli okna rozmowy dla kIEview
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
hash
Pomysl jest taki zeby mozna bylo
jakas wtyczka ewentualnie zewnetrznym programem
przegladac style ktore mamy na dysku
zeby wybor stylu dla okna rozmowy nie byl taki niewygodny.
arct!c
mogłoby dziabać tak jak te [ http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=5984 ] z kstyle wink.gif
KoSiarzPL
Kiedyś myślałem nad stworzeniem edytora styli ale dostałem info żeby czekać do nowej wersji K bo będą zmiany wink.gif
arct!c
tylko jeden ma podgląd, bo tylko jednemu drobiono ;p Ale inne tez maja takie możliwości smile.gif Zmiany? Jak zawsze - za troche smile.gif
Olórin
http://olorin.info/kPreview/ - Można również zapisać na dysk smile.gif

Działa tylko pod IE, wykorzystuje pewnien nie załatany jego obszar (chociaz nie jestem pewnien czy to bug)....

Wybrać plik i nacisnąć zobacz, użyłem kawałka HTML autorstwa riddla (jest na forum tworzenie dodatków, jakby ktoś chciał).
zimaq
Obrazki przy wyborze stylu w opcjach ładowane z pliku np. preview.png były by całkiem w dechę wink.gif
KoSiarzPL
Zrobiłem na baaaardzo szybko taki programik. Użyczyłem sobie rozmowy Olórina mam nadzieje, że się nie obrazi postaram się szybką ją zmienić na własną. Zawsze możesz wywalić plik jeśli ci się bardzo nie podoba.
Uwaga program tworzy na podczas swojego działąnia plik "c:\kStyleViewer_example.html". Do działąnia niezbędny jest Framework v. 1.1.
KoSiarzPL
Takie byly pierwotne zalozenia ale rozmyslilem sie bo czasu mi brak. Gdy znajde go troche to beda to zmiany te beda jako pierwsze.
Jeszcze co bym panowal:
- pozbyc sie tworzenia pliku tymczasowego
- czytanie calych tematow i poakazywanie ich ikon
- podglad css'a i mozliwosc jego edycji
- budowa wlasnej rozmowy
- mozliwosc odlaczenia okna rozmowy by wygladalo jak standardowe kieview
- dolaczenie standardowych ograniczen styli, tu riddle musi mi pomoc bo dobrze wie o co chodzi

I to tyle w standardowej wersji
arct!c
jak dla mnie bomba. btw; nie dalo by sie tego zaimpletowac w K ?
KoSiarzPL
Ok siadłem jeszce na chwilę do tego projektu i zrobiłem podstawowe rzeczy by przyjemniej się korzystało z tego programu.

Arct!c, może by się i dało to zamontować w K ale ja nie zamierzam pisać tego programu w C++.

Wersja 0.0.2.0

Załączniki

Olórin
Fajnie by było aby domyślnie byla ustawiona sciezka c:\program files\konnekt\themes wink.gif
KoSiarzPL
Wiem że fajnie ale na razie nie mam czasu sprawdzić jak to jest z obsługą rejestru w C# a ustawiać na sztywno to nie ma sensu. Zresztą przy kolejnym uruchomieinu zapamiętuje ostatni katalog smile.gif
keeveek
program nie działa..

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135).
dulek000
Masz NET Framework?
KoSiarzPL
QUOTE(hash @ 7.01.2006 - 15:50)
zapamietuje w ini ale nie wyszukuje styli w podkatalogach ;]
i ma niepotrzebny przycisk odswiez

Nie bylo moim zamiarem wyszukiwac w podkatalogach pomysle czy ma to sens wink.gif Przycisk odswiez jest potrzebny w przypadku gdy katalog podajesz z palca.

QUOTE
ot czy zglaszanie bledow i niedociagniec czyjejs pracy
jest niegrzeczne albo nie namiejscu(bo tylko wady podaje ale ten pomysl mi sie ogolnie podoba)
*


Mi tez sie podoba dlatego sie za to wziąłem smile.gif ale na razie projekt nie będzie rozwijany. A krytykę chętnie przyjmuję.

@keeveek Tak jak dulek napisał, zaopatrz się w .NET Framework nawet jeśli nie dla tej aplikacji to się przyda na przyszłość wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.