Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycja wtyczki logujacej adresy ip..
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
ORI
Witam!
Mam propozycje wtyczki logujacej adresy ip oczywiscie z godzina i dokladna data.
Pisze ten temat bo nie znalazlem takiej propozycji...
riddle
A może by rozszerzyć kStatusLoga do tej funkcjonalności?
lhs
QUOTE(@ndy @ 10.01.2006 - 10:13)
[...] Jakiśczas temu zanim powstała wtyczka tabletKa wiele osób nie widziało sensu jej istnienia... [...]

Naprawdę trudno się z tym zgodzić.
@ndy
@lhs poczytaj sobie wątki z propozycjami do k. Bardzo dużo osób nie widziała sensu z istnienia takiej wtyki.
Aule
Z zakładkami? Lol, nie pamiętam, żeby ktoś nie chciał wtyczki od zakładek, a forum czytam nie od dziś... Koniec OT.

Co do tematu, to kSL teoretycznie może logować ip, ale tylko w sieci GG, w innych nie jest podawany.
ORI
Aule jakbys rozszerzyl kSL o logowanie IP to byloby swietnie smile.gif Mi osobiscie chodzi tylko o gg bo tak jak napisales w innych sieciach to nie jest przekazywane. Nawet nie pomyslalem ze mozna cos takiego do kSL dodac smile.gif A tak wtyka by sie przydala zeby obserwowac czy dana osoba nas np nie oszukuje oraz gdyby ktos nam grozil np...
Aule to moze skusisz sie o modyfikacje wtyczki smile.gif ?
Aule
Taa, jak będzie czas to dodam, juz do ToDo dodaje, będzie zaraz po "przepisać wtyczkę".
@ndy
QUOTE(Aule)
Z zakładkami? Lol, nie pamiętam, żeby ktoś nie chciał wtyczki od zakładek, a forum czytam nie od dziś... Koniec OT.


http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...5&hl=zak%B3adki

Poczytaj sobie posty, może nie większość ale duża część osób uważała to za poroniony pomysł. Koniec OT

Wracając do tematu, wtyczka by logowała dany adres IP po jego zmianie czy co określony czas?
Żeby było pokazywanie adresu IP w sieci jabber, tlen wystarczy dorobić p2p smile.gif dla nich.
zimaq
QUOTE(@ndy)
Żeby było pokazywanie adresu IP w sieci jabber, tlen wystarczy dorobić p2p dla nich.

[ot]Pewnie, a co to, pewnie zaraz jakiś wtyczkopisarz w wolnej chwili zrobi.
sleep.gif[/ot]
Aule
Nie, nie wystarczy... Jabber, Tlen po prostu takich informacji nie przesyła. Jeżeli zrobiłby to wtyczkopisarz to działoby to tylko w Konnekcie.
Co do OT: Z tego tematu nie wynika, że ktoś był przeciwny powstaniu takiej wtyczki, ale raczej, że były osoby, którym było to obojętne (a było ich aż kilka, ale na pewno nie dużo...). Proszę, nie pouczaj mnie co było na forum, a czego nie było, bo jestem juz trochę dłużej. Koniec tego offtopa, kolejne posty o zakładkach będą kasowane, to jest temat o logowaniu ip.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.