Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: IP serwerów GG
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Slon
Mam w konnekcie kilka serwerów gg do wyboru, ale ich IP nie pokrywa się z IP zamieszczonymi tutaj: http://monitor.wiadomosc.info/
Można to jakoś aktualizować?
arct!c
olórin pisal ze w najblizszym czasie na w.i bedzie aktualizacja. Pozostaje czekac.
Olórin
Na w.i aktualizacja była... lista jest już aktualna. A że lista w K jest przedawniona to szczegół wink.gif Trzeba aktualizować ręcznie.
.misiek
QUOTE
217.17.45.133
217.17.45.138
217.17.45.139
217.17.45.142
217.17.41.92
217.17.41.93
217.17.41.88
217.17.41.85

SSL


Wklejcie po prostu to zamiast tego co macie wink.gif Cała aktualizacja, nic trudnego tongue.gif

A w następnej wersji K jakiejś [kiedyś] można poprawić aby po kliknięciu domyślne, żeby nie wracał do tych co ich nie ma już smile.gif
Olórin
Wywalić SSL, GG go nie obsługuje, a obecnośc takiego serwera jedynie spowolni łączenie. Wyłączyć należy równiez łaczenie przez ssl...
Slon
A gdzie to wkleić?
Abraxas
Ustawienia -> GG -> Serwery
dulek000
Z tego co pamiętam ta opcja jest od poziomu zaawansowanego (Ustawinienia->Ustawienia->Wybierz swój stopień zaawansowania).
Karramba
Możecie sobie darować wszelkie adresy IP.

Przetestowałem temacik, wstawiając po kolei wszystkie adresy pojedynczo - bez pustego pola (HUB) - żaden z serwerów nie przyjmuje połączenia od Konnekta.

Także można równie dobrze wyrzucić z ustawień połączenia wszystkie adresy, bo i tak jedyne możliwe połączenie odbywa się przez HUB...

Nie wiem czy tak było zawsze, podejrzewam, że nie - możliwe, że to sprawka SMS-Express - sukinkoty na stronie GG piszą w regulaminie, że stosowanie innych komunikatorów niż oryginalne GG do użytko protokołu GG będzie traktowane jak łamanie regulaminu! Co mieli na myśli ..? wacko.gif
.misiek
Do powyższego ROTFL. To czemu zawsze, zawsze łączy mnie z serwerem który mam pierwszy na liście :>
Coś skopałeś.

Olórin, racja, tak wstawiłem te ssl, ale nie wiem po co, sam nie używam mellow.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.