Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd: Niewidoczne kontakty się pojawiły
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
KoSiarzPL
Po ostatnim wywaleniu się konnekta (z mojego powodu wink.gif ) przy utuchomianiu nie mogl odczytac pliku conf.dtb czy jakos tak ( no ten od ustawien). Oczywiscie nie mialem zapasowego więc usunąłem i odpaliłem K. Wszystkie kontakty wylądowały w jedynej grupie "*".
Pomślałem, że to normalne skoro wszystkie grupy zostały usunięte to kontakty zostały przydzielone do tej grupy.
Zaimportowałem listę kontaktów z GG potworzyły mi sie grupy i kontakty wróciły na miejsce.
Ustawiłem K od nowa, zaznaczając jak zwykle by w grupie "*" były tylko kontakty bez grupy.
Zacząłem przeszukiwać grupy w poszukiwaniu kontaktó z sieci checky, które były w grupie TV ( przed krytykiem ). Nie mogłem ich nigdzie znaleźć a pamiętam że były po ponownym powstaniu K ze wszystkimi kontaktami. Otóż po powrocie do opcji ze w grupie "*" mamy wsystkie kontakty i te kontakty sie tam pojawiły. Gdy wracam do swojego ustawienia kontakty znikają. Gdy wybiorę "więcej" w znikającym kontakcie to pole "grupa" ma puste.
Po utworzeniu grupy "tv" w ktorej znajdowaly sie znikające kontakty wszystko wraca do normy.

Krótko mówiąc. Kontakty były przydzielone do grup których nie było!
jareq
Też miałem ten problem tylko, że ja x czas temu usunąłem kilka grup nie przenosząc kontaktów, które w nich były do innych ponieważ chciałem wywalić wszystko (grupy + kontakty w nich). No i po jakimś dłuższym okresie (będzie ze 3 m/ce) stworzyłem z powrotem jedną z tych grup no i po dodaniu takiej grupy (z tą samą nazwą, którą kiedyś usunąłem) wszystkie kontakty które w niej były wróciły :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.