Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sygnalizowanie zmiany stanu
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
KriSLee
Czyli taka prosta acz praktyczna funkcja z Gadu-Gadu.
Kiedy w końcu pojawi się w Konnekcie ?
Domyślam się, że dotyczyłoby to wtyczki KNotify ?
wasiu
No przydałaby się taka opcja mi też tego brakuje w konnekcie, teraz mam wyłączone powiadamiania o zmianie statusów, bo co chwile wyskakiwało mi, że ktoś zmienił status i najczęsciej jest to z zaraz wracam na dostępny i odwrotnie, troche jest to irytujące.

KoSiarzPL
Opcja i może dla niektórych jak najbardziej przydatna.
Niestety, dużo osób uważa iż informowanie o zmianie statusu z "zaraz wracam"/"zajęty" na "dostępny" jest zbędne gdyż ich mało obchodzi co znaczy dany status. Nawet jak masz status "nie przeszkadzać" to i tak do ciebie pisze "bo przeciez jesteś on-line". Dla takich ludzi wystarczył by status "niedostępny", "dostępny" reszta to zbędny bajer.
No ale faktem jest, iż możliwość ustawiania powiadamiania o zmianie statusu od statusu "x" w zwyż może być przydatne.
bialy663
W zupełności się zgadzam z @KoSiarzPL. Dla mnie by wystarczyło powiadamianie o zmianie statusu tylko z x na dostępny... Reszta mnie zwykle nie interesuje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.