Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skróty klawiszowe dla poszczególnych użytkowników.
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
reeaver
Witam, jestem nowym użytkownikiem Konnekta i jedyną rzeczą której mi w nim brakuje jest brak skrótów klawiszowych dla użytkowników z listy.

Wcześniej używałem tlena i do tego komunikatora był plugin "HotDude", który umożliwiał przypisywanie kilku użytkownikom z listy skrótów klawiszowych.

Było to bardzo wygodne, gdyż mam na liście osoby do których często wysyłam linki do artykułów, stron itp.

Dzięki skrótom nie musiałem "przelatywać" po całej liście by wysłać link do osoby o nicku na literkę Z.
Wystarczyło Ctrl+Shift+Z i pojawialo sie okienko rozmowy z osobą Z.

Oto moja propozycja na wtyczkę do konnekta.

Pozdrawiam
Kmietas
Popieram, myślałem także, czy byłoby możliwe zrobienie skrótów na pulpicie do rozmowy z danym użytkownikiem.
KoSiarzPL
Myślę, że skróty by nie były cztmś trudnym ale dokonać tego może jedynie Hao poprzez dodanie kilku nowych parametrów do uruchamiania K. Dało by to mu kilka nowych możliwości.
zimaq
Ja bym to widział jako rozwinięcie kLawy.
krys_wm
Witam

Skróty klawiaturowe dla danego kontaktu można łatwo zrobić samemu, zwykły skrót z poleceniem gg:nr_gg, użytkownik musi być na liście kontaktów ,wtedy otwiera się okno rozmowy dla danego kontaktu

Olórin
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4702 - można to zastosować do każdej sieci. Fakt nie jest to pełna implementacja ale działa wink.gif W przyszłej wersji klawy (w sensie klawa2 która kiedyśtam powstanie) można będzie to zaimplementować - na pewno nie do wersji obecnej...
krys_wm
Witam
Potrzebuje skrótu klawiaturowego do zmainy opisu, wiem że K.Lawa to obsługuje ale pod Win 98 jak sami wiecie nie chodzi, może można wywołać K z jakimś parametrem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.