Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Debata na temat IM w TVP1
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Lukas77
Na www.tlen.vel.pl przeczytałem:

QUOTE
:: 5 maja 2003
Ponadto:
Już dziś! W poniedziałek 5 maja o 16.00 na antenie Tvp1, będzie toczyła się debata na temat Komunikatorów Internetowych

Barwy Tlena będzie prawodopodobnie reprezentować trzy osobowa ekipa!
Jesteśmy z Nimi! Powodzenia

Zapraszam do oglądania wink.gif


Niestety nie będęmógłoglądać, ale jeśli ktoś obejrzy to proszę o streszczenie.
Pozdrawiam
shw
qr - zupelnie zapomialem i juz za pozno wlaczylem... sux.
moze ktos przypadkiem nagrywal? biggrin.gif
hao
włączyłem dosyć późno, ale zdaje się że nic ciekawego nie powiedzieli... jak to zwykle bywa w tego typu programach...
shw
mogliby zaprosic team konnektowy - to bym sobie walnol przypomienie sprayem na scianach biggrin.gif
torn
heh, ja nigdy w życiu nie dał bym się zaciągnąć do 'roweru błażeja' tongue.gif brrr!
sebastiano
Fajnie by bylo jak ktos by go nagral bo bym se go zobaczyc chcial...
Matzec
Widziałem początek, i rozmawiali o jakichś banałach, w stylu "co oznacza status 'dostępny'" :)
sebastiano
Ooo boze ja tu myslalem ze beda mowic o czyms bardziej na poziomie szybko rozwijacych sie pluginach, updatach, innych klientach a, tu buchhhh nic z tego...pewnie zapomnieli powiedziec ze istnieje cos takiego jak projekt K. ale niech im bedzie,.....jeszcze beda glosno mowic o tym.
burcu
No cóż... obejrzałem chwilkę i było tak, że Panowie z WP "promowali" WPkontakt i Jabbera jednocześnie, przekrzykując się z ekipą z Tlen'a. Generalnie jedni i drudzy obstawiali swoje rozwiązania ile się dało. Nic konkretnego nie zostało powiedziane :?
hao
I pewnie jeszcze długo nie będzie, przynajmniej dopóki każda gazeta/program nie powtórzy tego samego "językiem przystępnym"...
shw
e to nawet nie zaluje, ze nie obejrzalem. myslalem, ze bedzie cos ciekawego, co mozna sie dowiedziec, ale skoro mowicie, ze dupa to... swietnie, bo spedzilem ten czas o wiele przyjemniej - z dziewczyna biggrin.gif
sebastiano
Szczerze myslac co mozna bylo sie spodziewac ...to byla czyta komercja nic wiecej...przecierz nie powiedza ze gg padalo kiedys co kilaka godzin, a wp bylo brzydkie az do bulu a tlenu malo kto zna...ale takie sa realia i nic sie z tym nie zrobi... SZKODa...a moglo byc takie ciekawie....


p.s. A gdzie OK (onet komunikatro) przecierz cos takiego tez jest !
Flind
ja tez to ogladałem bo zobaczyłem zmianke u francuza w opiesie i nic ciekawego nie widziałem. Podobało mi sietylko na koncu jak prowadzacy powiedzial "koniec reklamowania" i zakonczył ebate na temat komunikatorow i przeszli zobaczyc co tam na czecie
Lukas77
Z tego co tu wyczytałem to nie żałuję że nie oglądałem... No ale chyba tego się można było spodziewać...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.