Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: lepsze ikonki GG...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
sebastiano
proponuje...zrobic ikonki GG w stylu tych:

user posted image

chodzi mi o IKONKI GG zeby nie bylo niedomowien...spodnie to tylko ze byly na tym pasku...
torn
Jezeli ci się podobają takie ikonki to możesz sobie zrobić samemu skina do GGIcons i wrzucić do katalogu, ale wyglądają mi one na standardowe z Gadu-Gadu.
hao
Nie nie... To ikonki z gg3d... Swoją drogą IMHO jeszcze brzydsze od tych standardowych...
shw
nie wiem do konca dlaczego, ale cholernie podobaja mi sie standardowe konnektowskie ikonki gg.
heh - powiem wiecej - zeby wlasnie tak wygladalo ladnie specjalnie przeszedlem z w2k na xp smile.gif [niestety na nie-xp wygladaja okropnie]
a co do tych z gg3d to jedyne, ktore jeszcze mogly byc byly te z icq. ale to tylko moja opinia.
hao
Na nie XP są ikonki bez cieniowania... na XP jest podcieniowane... różnice sam widzisz smile.gif
shw
wiem wlasnie. wyglad samego progu moglem jeszcze przebolec, ale juz ikonki to mnie nerwily, to zem zmienil 2000 na xp smile.gif
jikspek ruls biggrin.gif
konnekt ruls jeszcze bardziej laugh.gif
case
QUOTE(shw)
nie wiem do konca dlaczego, ale cholernie podobaja mi sie standardowe konnektowskie ikonki gg.

god damn right! biggrin.gif
sebastiano
Wiec nic z tego zeby ikonki K. byly inne ?... szkoda...
Flind
mi na win 98 standardowe srednio na jeza mi sie podobaja i ustawiam sobie własnie na gg3d bo jakos juzx tak do nich przywyklem od czasu kiedy gosciu zrobił nakładke na GG smile.gif
Matzec
QUOTE(sebastiano)
Wiec nic z tego zeby ikonki K. byly inne ?... szkoda...

Jakie "nic z tego"? Użyj GGIcons!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.