Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przesyłanie Plików
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
secha
Witam, na wstępie od razu sie usprawiedliwie, ze przeszukalem forum w celu znalezienia podobnego tematu, ale nic nie znalazłem (być może nie umiem szukać tongue.gif )

Mianowicie mam problem z przesyłaniem plików, może nie tyle przesyłaniem co odbieraniem, kiedy ktoś ma mi wysłać plik to nie dostaje żadnego powiadomienia na ten temat, przez co nie moge odebrać pliku. Podobno powinna pojawić sie ikonka w trayu, natomiast mi sie nic nie pokazuje. Ja moge swobodnie wysyłać pliki do innych.

Gdyby ktoś coś wiedział, to bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Do notki poniżej: Mam normalne zew. IP i zadnego NAT-a wiec to raczej nie to, po za tym jak ktos do mnie wysyła cos to ma opis "oczekuje na potwierdzenie odbioru"
Sija
moze np. jestes za NATem ? wink.gif
ciolo
u mnie występuje to samo od niedawna blush.gif i nie jestem na pewno za NATem

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
keeveek
wydaje mi się, że tabletKa czasami utrudnia przesył plików, zwłaszcza jeśli rozmawiamy z kontaktami na różnych sieciach.. ale może to nie to..
secha
nie wiem co to tabletKa, ale nie posiadam takiej wtyczki smile.gif
beniowsky
Witam,
Mam podobny problem jak i moi poprzednicy.Mianowicie od dnia 25.01.2006 z rana nie moge wysyłac plików do osoby z konnektem mającą k-transfer sad.gif po wybraniu pliku do wysłania mi jak i tej osobie pokazuje sie komunikat w tray-u: "Błąd, couldn`t no connect".Tak samo jest z odbieraniem jak i wywyłaniem pliku mad.gif Czy moze wreszcie jakis moderator sie zaioneresuje bardziej tym tematem ??? Ehhh same problemy z tym konnektem ,....hmm..moze przrerzucic sie na zwykłe gg ? mellow.gif
arct!c
Z własnego doświadczenie:

Miałem różne różniaste szopki i stodoły z kTransferem. Nie chciał wysyłać, ja już wysłał to plik 4kb - czyli pusty z samym rozszerzeniem. Różne komunikaty o błędzie. Ale udało mi się to zrobić wszedłem w konfiguracje kTransfera i na dole mamy 'kokpit' kontrola. Z 3ma klawiszami - naciskałem je tyle razy 'na zmianę', 'po kolej', 'przypadkowo', 'losow' - po każdym razie zapisywałem zmiany i prosiłem kolegę żeby wysłał mi plik. Walczyłem do skutku i udało się!

Wiem że sposób bardzo prymitywne, ale logiczne myślenie typu: ZATRZYMAJ -> RESTARTUJ -> URUCHOM. Nie dawało żądanych rezultatów. smile.gif
ciolo
Potwierdzam, poświęcenie 30 min na wypróbowanie różnych konfiguracji przyniosło pozytywny rezultat. Problem z ktransferem już nie występuje smile.gif

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
arct!c
Następnym razem jak będę miał tak problem to opisze dokładnie krok po kroku co zrobiłem, żeby zmusić dziada do działania.
Lanooz
Może masz jakiegos firewalla który blokuje ktransfer? Np, ja tak mam. Kiedy chcę przesłać plik to go wyłączam wink.gif
secha
A wiec powiadamianie zaczelo działac, problem sie rozwiązał. A to wszsytko przez....no własnie....po prostu pewnego dnia zaczeło dzialac biggrin.gif I nie wiek jak ani dlaczego, tak po prostu samo z siebie biggrin.gif Ot taki to fajny program jest biggrin.gif
beniowsky
dry.gif nie, nie ma zadnego firewalla oprócz zapory windows ale ona nie blokuje konnekta bo on jest zaznaczony jako wyjątek biggrin.gif Moze i mi sam k-transfer zacznie kiedys działać tak nagle, jak przestał tongue.gif ehhh....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.