Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BB Code w "opisie"
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
ciolo
Czy jest możliwość zrobienia takiej wtyczki (niekoniecznie), która pozwalałaby edytować opis BB Code jak to jest np. na forach ?


Chodzi mi o to, żeby opis moża było edytować jak tekst na forach tzn. pogrubić, wstawić kolor itd.
bialy663
jak sobie wyobrażasz ustawisz sobie pogrubienie a inny użytkownik (nie korzystający z konnekta) to co zobaczy?
CODE
[b] Treść [/b]
ciolo
Dużo moich znajomych używa konnekta i raczej myślałem o użytkownikach tego komunikatora, a nie gadu gadu tongue.gif
Olórin
Opis to opis, a nie choinka.
jiobel.
Przecież były już dyskusje nad upiększaniem opisów. Skończyły się i wracać do nich raczej nie ma co. Stwierdzeniem Olórina i ta dyskusja powinna się skończyć.

A komentować takich opisów, jakie proponujesz ciolo nie mam ochoty.
ciolo
Wiem, że były, ale nie było akurat o tym excl.gif excl.gif excl.gif Po co jest ten dział na forum ?
QUOTE
Na tym forum postujemy propozycje nowych funkcji, usprawnień do programu oraz wtyczek (jak również pomysły na nowe wtyczki).
Więc przyszła mi taka myśl do głowy to ją tutaj napisałem. Mam takie prawo excl.gif excl.gif excl.gif Post nie został wywalony przez moderatora to chyba jest ok rolleyes.gif a jak nie masz ochoty to nie musisz się wypowiadać mad.gif mad.gif mad.gif

tylee ...
zimaq
Mnie najbardziej zastanawia czemu akurat przez bbcode ?
Bo ja i tak jestem na nie, choć pewnie gg w jakiejś rewolucyjnej wersji wprowadzi taki 'bajer'. Szał kolorowych opisów - beware! smile.gif
lucas_mcs
ja proponuje reklamy flash w opisie :]
KoSiarzPL
E tam ja bym wolał by opisy wydawały dźwięki laugh.gif
Ciolo spokojnie, nie denerwuj się.
wizard3k
Przecież do wyróżnienia można użyć innych sposobów
_tekst_ *tekst* ::] tekst [:: I co sobie jeszcze wymyślisz smile.gif. Pozatym konnekt by był bardzo pamięciożerny, po ty wszystkich emotkach w opisie wink.gif. Ale tak jak zimaq czekam na dzień, w którym takie coś się pojawi tongue.gif.
ciolo
QUOTE
E tam ja bym wolał by opisy wydawały dźwięki
Ciolo spokojnie, nie denerwuj się.

smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.