Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kInwiligator <-- propozycja wtyczki
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
mleko
Witam
mam propozycje na nowa wtyczke, ktora w sumie nie bedzie niczym odkrywczym:) Chetnie sam bym to napisal ale na c++ sie nie znam (co najwyzej kapinke na C#) <-- chociaz moze po sesji cos sprobuje zrobic:)

o co mi chodzi?
ponoc jeden obraz mowi wiecej niz 1000slow wiec:



czyli widac ze jest zebranie wszystkiego co jest w dymkach informacyjnych, czyli adresu IP, ostatniej zmiany opisy/statusu oraz zebranie funkcji IP-->HOST i HOST-->IP oraz WHOIS w jedno okno zeby bylo wygodniej smile.gif

co myslicie o takim czymś ???

arct!c
No to masz pole do popisu wink.gif http://www.kplugins.net/ znajduje się większość źródeł wtyczek [ kdodatki - posiadają prawie wszystkie opcje które wymieniłeś - wiec z kodu na pewno dużo możesz sobie pożyczyć smile.gif ]
mleko
no i nie mam pojecia jak to zrobic:)

ktos chetny do pomocy??? ;P
dulek000
Pisz o konkretnych problemach na forum Tworzenie wtyczek.
Mucha
Pytanie: po co? To wszystko juz jest
mleko
ale nie zebrane w jednym okienku, a o to mi wlasnie chodzi:)
John Cooper
Ja też jestem za tą propozycją, bo niestety wtyczka kDodatki mi nie pasi...
Mucha
Nigdy nie mialem Inwigilatora, co tam ma byc? IP, czas ostatniej aktywnosci, port, wersja, obrazek i co jeszcze? I gdzie to ma byc?
mleko
mucha: to co masz w pierwszym poscie na screenie:)
Mucha
Ja sie nie podejmuje, to juz wszystko jest i nie przeszkadza mi ze nie w jednym miejscu
mleko
a duzo roboty to chyba nie jest? moze ktos by sie podjal czegos takiego???
Andrzej1307
kDodatki jest malo przejzyste i malo wygodne... Tak, korzystam z niej. A mam inny wybor? wink.gif Pomysl jak dla mnie jak najbardziej ok
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.