Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: cos ala activity checker w GG
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
foxtwo
Nie znam sie na tym, wiec prosilbym o zrobienie tego przez kogos:
Wtyczke do k. ktora by zapisywala statusy osob z listy kontaktow.... (cos ala activity checker w GG) 8)
Mam caly czas wlaczonego kompa i czasem kcialbym wiedziec co ludzie pisha w statach gdy jestem niedostepny... dzieki tej wtyczce nie musialbym wylanczac k. i bym byl na niewidocznym @ll time smile.gif

Z gory thx...
winthux
Jest mniej więcej AC dla konnekta na ukończeniu ale autor swierdził, że nadchodząca zmiana protokołu gg wpłynie na konnekta i nie opłaca się wtyczki dokańczać.
case
QUOTE(winthux)
...nadchodząca zmiana protokołu gg wpłynie na konnekta...

sorrki za off topic, ale co ma sie zmienic? wiesz cos wiecej?

chodzi Ci o plany wprowadzienia zabezpieczen do protokolu?
Flind
winthux i co ty muyslisz ze zmiany jakie planuja razem z ekg beda na tyle skuteczne ze nie uda sie uruchomic gg na innych programach typu tlen czy konnekt??
na pewno zostanie to rozpracowanepo chwili przez kogos jesliw ogole zostanie takie zabezpiecznie w prowadzone w zycie. P0zatym i tak maja byc tez inne sieci jak np jaber a automatycznie tlen oraz kiedys ICQ wiec chodzby da tych sieci przyda sie takie logowanie zmian statusu
Olórin
ja mysle ze to bedzie do zrobienia w kbocie smile.gif
Flind
no bez przeady bo juz mam nieraz dosc tego słyszenia o kbocie. wszyscy uwazaja ze bedzie w tym mozna zrobic wszystko a według mnie tak nie bedzie. kbot bedzie poprostu wykonywał zadania zleconne mu przez inne wtyczki. nie jest to robot wielo funkcyjny do wszystiego
nix
QUOTE(Flind)
no bez przeady bo juz mam nieraz dosc tego słyszenia o kbocie. wszyscy uwazaja ze bedzie w tym mozna zrobic wszystko a według mnie tak nie bedzie. kbot bedzie poprostu wykonywał zadania zleconne mu przez inne wtyczki. nie jest to robot wielo funkcyjny do wszystiego

hmm cóż mam powiedziec... kolega Flind jest niedouczony i nie wie co tak naprawde bedzie robic K.Bot... a napewno nie beda to polecenia od innych wtyczek.
longart
@jakubek, powiedz w miare mozliwosci, chociaz przyblizony termin wydania K.Bota? Koniec maja, czerwca?... Czuje, ze od tej wtyczki zalezy przyszlosc calego konnekta ;]
pozdro wink.gif
winthux
Nie róbcie mi wyrzutów bo ja tej wtyczki nie robie... powiedzialem wam fakty a wy juz z wyrzutami do mnie....
D_I
Właśnie to byłby dobry pomysł ... niestety Ja się nie znam na SDK, nawet się za to nie łapie... a często gdy używam/łem PowerGG to gdy nie było mnie przy komputerze otwierałem AC'a i oglądałem jakie poszczególne osoby miały opisy ... już nie chodzi mi o to logowanie do pliku ale żeby chociaż zapamiętywał podczas włączonego K'a opisy ... Byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał taką wtyczke ... :?
piotr.ek
QUOTE(D_I)
Właśnie to byłby dobry pomysł ... niestety Ja się nie znam na SDK, nawet się za to nie łapie... a często gdy używam/łem PowerGG to gdy nie było mnie przy komputerze otwierałem AC'a i oglądałem jakie poszczególne osoby miały opisy ... już nie chodzi mi o to logowanie do pliku ale żeby chociaż zapamiętywał podczas włączonego K'a opisy ... Byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał taką wtyczke ... :?

http://www.konnekt.info/open.php?dirID=104 - wtyczka kStatus.
D_I
no dziękówa ... ale mogło by to działać ... bo z 0 kb nic nie zrobie tongue.gif
alberht
kStatus 0.0.2.4.dll http://wiadomosc.info/index.php?s=&mod=dow...d=4245&rid=1331

nie jestem pewien czy to jest wersja, ktora nie wymagala oddzielnych bibliotek, jezeli to ta, to poszukaj na wiadomosc.info w dziale konnekt > wtyczki
UNK
przez jakis czs bylem zupelnie nieobecny na forum,
w temacie o tej wtyczce do zapisywania jest najnowsza wersja kStatus 0.0.3.5 nitk nie zglaszal ze potrzebne sa biblioteki ale nawet jesli to prosze przegladac topic wstecz a sie znajdal wink.gif
Harvester_of_Chaos
A może jakieś rozszerzenie k.Notify żeby mógł pokazywać jak AC każdą a nie tylko pierwszą wiadomość nad zegarem. Czasami przydatnie jest widzieć co ktoś do nas pisze bez konieczności przeskakiwania między oknami. Chyba że jest coś takiego i przeoczyłem, jeśli tak to wielkie sorry ale jestem nowy w konnektowym świecie wink.gif Pozdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.