Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Papier & blue_glass by Radzik
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Powiadomienia (K.Notify)
-=Radzik=-
Moje pierwsze style do K.Notify smile.gif

Jeśli te się spodobają to jeszcze z kilka zrobie ;]
    Papier:


    Blue_glass:


arct!c
Ładnie starannie wykonane smile.gif GJ - wrzuć lepiej na wiadomosci.info - dla ogółu smile.gif
mefju
Bardzo przyjemne. Dzięki smile.gif
riddle
5/5 ode mnie. GJ.
Przemekc1
Drugi styl bardzo ładny smile.gif
keeveek
papier wygląda bosko. już sobie ustawiłem :]
bialy663
Blue_glass jest bardzo ładny. Lecz nie pasuje mi do skina.
mk89
2 fajny, tylko przy okienku wyswietlanym na białym tle napisu nie widać =/
-=Radzik=-
Poprawiłem przeźroczystość przy blue_glass. Teraz jest o połowę mniejsza Ten sam styl z nowym plikiem .png do zassania z załącznika tego posta.

Załączniki

lhs
Bardzo proszę wszelkie poprawki (jak również changelog!) umieszczać w pierwszym poście, a na końcu wątku informować o zmianach. Zdecydowanie ułatwia to poszukiwania na forum smile.gif
Damian Milczarek
Naprawdę znakomite! To jest to co zawsze mi się podobało w Konnekcie i ludzi go współtworzących: dbałość o detale, subtelność. Jednym zdaniem: wygląda pięknie. Bierz się chłopie do robienia skinów tongue.gif
mk89
QUOTE(-=Radzik=- @ 22.01.2006 - 11:04) *

Poprawiłem przeźroczystość przy blue_glass. Teraz jest o połowę mniejsza Ten sam styl z nowym plikiem .png do zassania z załącznika tego posta.


No teraz to wygląda idealnie wub.gif



Dzięki wielkie!
KoSiarzPL
Ja właśnie o takiej kartce myślałem! Super. Dało by się zrobić np takie kółeczka które przytrzymują kartkę u góry lub z boku? No wiecie jak mają zeszyty.
Ja bym jeszcze nad papierem popracował by wyglądał jeszcze bardziej realnie (może prawy dolny róg zagiął?).
Chętnie bym również zobaczył papier w innych kolorach :] np lekko zółty.
Lwiczek
Piękne style... już się przerzuciłem na blue_glass - mniam smile.gif
Mam tylko taką sugestię - można by wyrzucić ten X z prawego gornego rogu? I tak nic nie robi :]
W4v3
Sam nie możesz usunąć? tongue.gif
Lwiczek
ekhm... no niby i tak, ale wydaje mi sie ze nie zaszkodziloby to stylowi wiec to byla tak generalna uwaga tongue.gif
KriSLee
A ten "Papier" to ma tak nie przylegać do?...do?...do?...do tej belki gdzie jest zasobnik systemowy i pasek z programami blush.gif ?
Q3KinG
Jesli to mozliwe to ja tez prosilbym papier taki przyklejony do paska.
splesh
A jeśli mógłbym coś zaproponować: to czy papier na dole może się "łagodniej" urywać ? Wtedy ładniej by to wyglądało nie przylegając do paska zadań.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.