Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Znaczek aktwyności usera
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
.misiek
"Ponieważ nie mam uprawnień do odpowiadania w temacie: "? odświezanie" i paru innych też, więc" [wink.gif] piszę od nowa z pytaniem/prośbą.
Czy na czas obecny jest możliwe nie wstawianie tychże znaków zapytania podczas łączenia do sieci jeśli ktoś posiada opis jakikolwiek ??
Było to już proponowane pare razy w tych wczesniejszych postach, ale nikt nic nie powiedział dokładnie.

Zgłaszam się z tą propozycją gdyż nie chcę wyłączać monitorowania aktywności w ogóle. Pomogłoby to również w czytaniu czasu ostatniej aktywności [który swoją drogą też można by poprawić o dołączenie daty a nie tylko dnia tygodnia:]], bo trochę głupio [dziwnie?] to wygląda jak 50osób ma czas ostatniej aktywności podczas kiedy wcale ich nie było a mnie rozłączył paskudny serwer padu-padu smile.gif
arct!c
Podpisuje się pod to. I proszę niech się wypowie jakiś dev, a najlepiej sam hao czy ma zamiar coś z tym zrobić.
bakerss
A tam, masz wszystkich na górze z opisami i nie musisz jeździc po całej licie zeby przeczytać opisy ;]
arct!c
po 20min nie masz.
.misiek
A to jako opcja oczywiście, a btw, kto jest fanem czytania opisów ?? Bo ja nawet mam je wyłączone na liście kontaktów : ]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.