Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycja plug-inu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
ktp
Mam problem bo admin poblokował mi porty i jedyna możliwość komunikowania się to używanie tunnelera. Niestety tylko jeden komunikator (chyba heyoSORK...) rozpoznaje i korzysta z socks 4/5 ale nie obsługuje gg. Czy możecie napisać jakąś wtyczkę, która wykorzystywała by komunikację przez proxy socks 4/5 ?
Dzięki
beherith
sluzy do tego wtyka k.transfer ... posiada obsluge tego typu proxy.
Puma
QUOTE(beherith)
sluzy do tego wtyka k.transfer ... posiada obsluge tego typu proxy.


K.transfer przesyła tylko pliki, nie pozwala na rozmowę a chyba o to chodziło.
beherith
QUOTE(Puma)
QUOTE(beherith)
sluzy do tego wtyka k.transfer ... posiada obsluge tego typu proxy.


K.transfer przesyła tylko pliki, nie pozwala na rozmowę a chyba o to chodziło.


=] Ale zeby przeslac plik musi byc odpowiednie polaczenie,tak wiec wydaje mi sie ze ta wtyczka powinna pomoc.
Flind
tylkoze ktranswer ąłczy sie p2p anam chodzi o rozmowe gdzie tow iadomosc sa wpierw przekazywane do serwera a potem do innych uzytkownikow. wiec nie widze tu zwiazkumiedzy rozmowa a ktranswerem.
hao
Piopawlu jest w tych sprawach lepszy ode mnie, więc niech tylko powie co musiałbym zmienić w gg.dll żeby on mógł napisać odpowiednią wtyczkę smile.gif
piopawlu
hej!

Nie mów, że ci admin zablokował port 443... to jest HTTPS wiec jezeli to zrobil to kompletny idiota. Ustaw port gg na 443 i po sprawie. W innym przypadku powiedz mi, to podesle ci program ktory przekierowuje porty lokalne na dowolny inny komp, przez socks'a.

Piotrek
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.