Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: pomocy;/
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
DarkSide1987
od niedawna zaczełem uzywać konnekta i od razu mi przypadł do gustu ale nie umiem zmienić jego wyglądu żeby ładniej wyglądał dlatego prosze kogos żeby do mnie napisał i mi pomógł z góry dziekuje bardzo...mój numer gg 2880353 czesto jestem na niewidocznym więc pisać...
Arkadiuszoo
Witam.
Przepraszam że tutaj piszę ale nie mogę zacząć nowego tematu (wywala mi błąd i pojawia się tylko miejsce na temat a na treść już nie). Jeśli ktoś może to proszę najwyżej przenieś ten temat w odpowiednie miejsce by istniała możliwość wymiany informacji na powyższy temat.
Teraz do rzeczy.
Mianowicie używałem kiedyś konnekta, około rok temu, od tego czasu pewnie wiele się zmieniło.
Czy możecie mi przybliżyć czym różni się Konnekt od Mirandy (ten komunikator teraz używam) ?
Chciałbym wymienić plusy Mirandy (moim zdaniem najważniejsze dla szerszego grona użytkowników komunikatorów), a może ktoś z was mógłby wymienić aktualne plusy Konnekta lub cechy w wspólne z Miranda.
NIE TWIERDZE że Miranda jest lepszym komunikatorem, proszę się nie obrażać, chciałbym tylko znać obiektywne zdanie użytkowników konnekta i porównać je z moimi doświadczeniami z Mirandą.
Miranda:
- obłsuga wielu protokołów (nie przez jabber -bezpośrednio co ma plusy) m.in. GG, Tlen, Jabber, ICQ, MSN, AIM, Yahoo, Talk, IRC, Sieć lokalna
- wtyczka obsługująca programu tv na liscie kontaktów
- wtyczka obsługująca pogodę na liście kontaktów
- wtyczka sprawdzająca pocztę z wielu adresów e mail
- pełna obsługa GG czyli obsługa wysyłania w oknie rozmowy zdjęć, konferencji, przesyłanie plików, opisy(chyba bardzo ważne bo wielu innych użytkowników właśnie z tego komunikatora kożysta)
- pełna obsługa tlen: konferencje, przesyłanie plików, opisy
- pełna personalizacja (możliwość zmiany wyglądu wszelkich ikon w programie, emotikon itp)
- możliwosć nalożenia skórek zmieniających CAŁKOWICIE wyglą (nie tlko kolorowe nakładki)
- możliwoś zastosowania skinu dzieki któremu miranda jest całkowicie przezroczysta (brak obramowania a kontakty z ikonami bezpośrednio na tapecie pulpitu)
- możliwość zmianu czcionek ich wielkość, kolor, rodzaj
- moim zdaniem głowny plus to taki że z wyglądem mogęzrobić COKOLWIEK, może być nawet tak jak na załączonych zdjęciach.
Czekam na opinie jak wygląda sytuacja w Konnekcie (chętnie bym się przesiadł, chyba sentyment do POLSKIEGO komunikatora) ale nie wiem czy istnieją takie udogodnienia jakie posiada Miranda.

Oto zdjęcia jak u mnie wygląda Miranda. Czy na Konnekt można także coś takie osiągnać?
Kliknij żeby powiększyć:



Przezroczysta:
=Wodzu=
Jeśli chodzi o konfiguracje Mirandy to Konnekt ma jeszcze daleko do niej. Pytanko do twórców: jest wogóle rozpatrzana taka opcja w przyszłości?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.