Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt wyłącza mi komputer (?)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Sahasrara
Mam dziwny problem, mianowicie zdarzyło się kilka razy, że klikając na "Zakończ" w Konnektowym trayu restartował mi się komputer. Nie mogę powiedzieć żeby komp był wtedy jakoś specjalnie obciążony - w jednym przypadku była to Kazaa, Winamp i Opera, w drugim bodajże Word i Kazaa . Jakieś komentarze? Mam Durona 800, z płytą Solteka na chipsecie VIA.
hao
Konnekt podczas zamykania nie robi żadnych nietypowych operacji. Przy zamykaniu zdarzają się błędy, ale są to błędy które wykladają aplikację a nie cały system... Może masz coś z windowsem?
shw
wylacz sobie automatyczne restartowanie przy bledzie w xp i zobaczysz co powoduje bsod'a
Moj komputer [RMB]>wlasciwosci>zaawansowane>{Uruchamianie i odzyskiwanie} Ustawienia > {odznacz} Automatycznie uruchom ponownie
kox
SHW on ma Win 98, który nie resetuje się sam przy BSOD'ach.
shw
ups - nie zuwazylem smile.gif
a to fajny 98 - bezBSODowy wink.gif
tak na moj gust, to chyba cos nie tak jest albo z w98 albo konnektem u ciebie... no! tongue.gif
Przemek
JA wiem co zrobić po prostu zainstalowac Windowsa XP
joystick
Potwierdzam. W 98SE rzeczywiście zdarza się dość często taka sytuacja.
Co gorsza występuje niemalże zawsze przy restarcie Konnekta po dodaniu lub usunięciu dowolnej wtyczki.
Najprawdopodobniej nie u wszystkich ale na 98'ce na której dane mi było prezentować komuś Konnekta dokładnie tak było.
Fakt, że ten sprzęt to był totalny rzęch więc wszystko zwaliłem na komputer ;-)
Sahasrara
Wcześniej Miałem podobne problemy z Sygate Personal Firewall - gdy komp był obciążony, po prostu się restartował. Skasowałem Sygate, używam teraz innego firewalla - i nie mam prawie żadnych probolemów - zachowanie Konnekta jest w sumie dość wyjątkowe. No ale może to faktycznie wina mojego Wina. P.S. - to zwykły W98, nie SE.
Puma
Mój komp też potrafi sie restartować, choć nie przy K (jak na razie).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.