Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: transport Yahoo z aster
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
Lwiczek
Mam konto na chrome.pl jednak nie ma tam transportu do yahoo... użyłem więc serwera aster i wszystko byłoby ok, rejestracja udana tylko ... przy połączeniu wywala mi błąd
CODE
yahoo.aster.pl/registered - błąd:
zero informacji jaki tob błąd :/
No i oczywiście kontakty Yahoo nie działąja... Nie da się także ustawić żeby transport pobierał status [mam zaznaczone że niby ja mogę ale i tak nie działa...]

I przy okazji mam jeszcze jeden problem... dla transportu icq.aster.pl/registered zaznaczam żeby pobierał/wysyłał status, ale niestety 'zatrybia' tylko że ma wysyłać... pobieranie nie jest zaznaczane... :/
Olórin
Wyrejestruj się z transportu i zarejestruj ponownie.
Lwiczek
Zgodnie z sugestią wyrejestrowałem ICQ i Y!... no i super. Ponowna próba rejestracji w przypadku ICQ - wszystko w normie, ale przy Y! dalej pojawia się przycisk Wyrejestruj jakgdybym dalej byl zarejestrowany [zonk!]. No ale staram się znowu zarejestrować... Wszystko OK, kontakty pojawiają się na liście. Ale dalej nie dam rady zaznaczyć opcji żeby wysyłało status :/
Dodatkowo o ile mogę rozmawiać przez ICQ mimo że nie widzę statusu rozmówcy tak przez Y! nie jestem w stanie... No ale przynajmniej błąd przy Y! się przestał pojawiać... na razie wink.gif

Kurde - o ile wygodniej by było gdyby wszyscy używali J i nie trzeba by było używać transportów tongue.gif
jiobel.
Otowo, bo otowo:

Czy wtyczka kJabber będzie w jakimś konkretnym terminie poprawiona i czy w ogóle będzie? Bo posiada braki, o których było już dużo mowy.
Lwiczek
No i kurde nie pomoglo:
http://img476.imageshack.us/img476/634/image17mb.png
sad.gif

@jiobel. - będzie kiedy będzie tongue.gif
stivo
I prawie od roku nie ma poprawy, bo u mnie też jest ten błąd..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.