Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kontakty...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
flasht
Dziwna sprawa. Zainstalowalem konnekta po reinstalacji systemu a tu kupa. Nie chce mi kontaktow pobrac z serwera, a dokladniej pisze, ze nie ma zadnych kontaktow na serwerze... Nie wnikam czy rzeczywiscie ich tam nie ma czy to Konnekt nie umie juz ich pobrac, ale gdzie Konnekt zapisuje juz pobrane kontakty? Stary windows i chyba wszystkie ustawienia (wlacznie z danymi aplikacji) zbackupowalem, wiec moze w ten sposob da sie je odzyskac?
Olórin
Możesz bezpiecznie skopiować cały katalog profilu Konnekta, tak jak i sam katalog z Konnektem. Tak na prawde K nie wymaga reinstalacji smile.gif

Profil będzie w Dysk:\documents and settings\user\dane aplikacji\stamina\konnekt, ewentualnie w katalogu K czyli dysk:\program files\konnekt\profiles.
gilek
Albo w Konnekt/profiles/[Konto konnekta] albo w Documents And Settings/[Konto windowsowe]/Dane Aplikacji/stamina/konnekt/[Konto konnekta]

Edit: Olórin wyprzedziłeś mnie o chwile ;p
flasht
Niby mam ten katalog... i w cachu sa te obrazki ktore kiedys wysylalem/dobieralem... ale jakos kontaktow mi nie przywraca... jaki to ma byc dokladnie plik?
Olórin
cnt.dtb
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.