Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Potwierdzenie ignorowania
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
daroc
Często zdarza mi się z menu kontekstowego listy kontaktów wybrać "ignoruj" zamiast "historia". Stąd nieocenione byłoby dla mnie potwierdzenie, czy rzeczywiście chcę dodać użytkownika do listy ignorowanych, podobne jak w przypadku wybrania "usuń"...
KoSiarzPL
Ale przy usuwaniu K pyta sie o potwierdzenie. Jedyne co mozna tam zmienic to komunikat.
Jesli kogos przypadkiem zignorujesz to przeciez mozesz go szybko odignorowac, zaden problem.
arct!c
Zdarzyło mi się parę razy (ignorować przez przypadek), ale teraz mam na to sposób - KoSiarzPL smile.gif
daroc
QUOTE
Ale przy usuwaniu K pyta sie o potwierdzenie.

Przy usuwaniu tak, ale nie przy ignorowaniu.
QUOTE
Jesli kogos przypadkiem zignorujesz to przeciez mozesz go szybko odignorowac, zaden problem.

Zależy jak długa jest lista ignorowanych... rolleyes.gif I czy mam te klikanaście sekund na grzebanie w liście ignorowanych przez nieumyślne kliknięcie klika pikseli niżej...
Olórin
Wtyczkę włączyć i będzie pytać o potwierdzenie.

Załączniki

daroc
O Wybawicielu mój. wink.gif
Thx. cool.gif
zhvir
heh... tak po pierwsze to mam pytanie czy mi sie wydaje czy naprawdę przez jedną noc naskrobales tę wtyczkę? A może gdzieś ją chomikowałeś?? wink.gif

Po drugie przy odignorowaniu kontaktów pojawia się ten sam komunikat co przy ignorowaniu :>
Olórin
Generalnie to było skompilowanie template.cpp + przykładu od subclassowania akcji, pare minut roboty ;] A przy odignorowywaniu też się pyta, tak samo, to chyba nie jest istotna sprawa ;]

Załączniki

zhvir
może istotna może nie zależy jak kto lubi... Zastanawia mnie jeszcze dlaczego nie można zignorować kilku kontaktów naraz
Olórin
To też dałoby się naprawić wtyczką tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.