Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: archiwum i zapisz do txt + gg
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
konrad
zauwazylem ze mozna zapisywac archiwum k do pliku txt i to samo w gg (5.0.6 112.b2) i taka mala propozycja, uwaga. czy nie mozna by jakos tego polaczyc ? zeby polaczyc wiadomosci z k do wiadomosci z gg ? :wink:
Peper
O co Ci chodzi ? Ja nie rozumiem...
konrad
chodzi mi o to ze zarowno w gg (5.6 czy 5.06) mozna zapisywac archiwum w pliku txt. i to samo jest w konnekcie. wiec czy nie mozna by jakos tego polaczyc ? np. plik txt z k wgrywam (importuje) doklejam do archiwum gg. juz kumasz ? :roll:
Flind
dygi chodzi o to by było podobnie jak z importem/eksportem kontaktow ze jest jeden standart zapisania tego. czyli np konntakty zapisane w notatniku przez konnekta mozna spokojnie zaimportowac prze gg i na odwrot. W przypadku archiwum wygladąło by to tak ze to co wyeksportujemy przez konnekta to spokojnie mozemy te rozmowy zaimportowac do gg i na odwrot
konrad
tak o to wlasnie mi chodzi biggrin.gif
hao
Jak ktoś ma Konnekta to po cholere mu GaduGadu smile.gif))
case
QUOTE(hao)
Jak ktoś ma Konnekta to po cholere mu GaduGadu smile.gif))

hehe, dokladnie.

ja sie tylko modle, zeby wtyczka gg.dll nie nadawala sie do skasowania po wprowadzeniu gg6.0 sad.gif sad.gif
miluti
Rzuciłem kiedyś takie lub podobne hasło z dodatkową propozycją by Konnekt mógł odczytać plik historii gadu-gadu...
Po co? Żeby mieć wszystko pod ręką. Ja na gadu (którego nie używam już od kilku miesięcy ale czasem jeszcze włączam) mam plik historii który powstawał przez rok, może dłużej, dobrze byłoby mieć teraz całą historię w jednym miejscu...

Generalnie to mogłoby się przydać:
- opcja importu historii z gadu do formatu dtb Konnekta i połączenia jej razem z plikiem historii Konnekta jeśli ten już istnieje
- odczytywanie pliku historii gadu w Konnekcie
Puma
QUOTE(miluti)
Rzuciłem kiedyś takie lub podobne hasło z dodatkową propozycją by Konnekt mógł odczytać plik historii gadu-gadu...
Po co? Żeby mieć wszystko pod ręką. dobrze byłoby mieć teraz całą historię w jednym miejscu...


Popieram wniosek, ja używan K lecz czasami właczam GG jak np. K nie chcę się połączyć z serwerem smile.gif
konrad
chyba sie nie doczekamy importu archiwum gg <> k sad.gif
szkoda...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.