Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szybkie 2 pytania
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
~5!NK*
Siema jestem tu nowy i na poczatku chcialbym napisac ze konnekt to chyba najleszy komunikator jaki w zyciu spotkalem ... a teraz do rzeczy smile.gif :

1. Jak moge usunac liste opisów? Poniewaz gdy zainstalowalem wtyczke kPilot2 i w moim opisie pokazuje mi sie artysta i nazwa piosenki to przed tym jeszcze mam stary opis, ktorego nie moge sie pozbyc.

2. Na mojej liscie kontaktow mam praktycznie samych uzytkownikow GG. Czerwnone sloneczka oznaczaja niedostepnych badz ukrytuch, żółte i żółte z chmurka oznaczaja dostepnych i "zajętych". Swiezo po zalogowaniu d komunikatora mam jeszcze czerwone sloneczka ze znakiem zapytania. Co to oznacza? W dodatku osoby z mojej listy "przemieszczaja sie" raz osoba jest na pierwszym miejscu listy .. raz na ostatnim.

Prosze o drobna pomoc. Z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich uzytkownikow tego komunikatora.
Reqamst
Te czerwone słoneczka zapewne oznaczają kontakty aktywne. Jeśli nie chcesz, żeby kontakty tak "skakały" czyli Konnekt sortował je wg. aktywności to wyłącz tą opcję.

Ustawienia > Interfejs > Lista Kontaktów > (Oznaczenie aktywności kontaktów) - Uwzględnij przy sortowaniu i pokaż ikonę aktywności.

Odznacz to pole.
atol
ad 1)
http://faq.konnekt.info/plug_kpilot2.php
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.