Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: obsługa nowych sieci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KOSMOS
Może teraz nadczadł czas na prace związane z obsługą innych sieci niż GG, skoro GG będzie tymczasowo (mam nadzieje :roll: ) nieobsługiwane przez KONNEKT'a.
werw0e
udostępnienie kodu źródłowego (choć części)kLanu było by krokiem milowym w tym kierunku
Sija
QUOTE(werw0e)
udostępnienie kodu źródłowego (choć części)kLanu było by krokiem milowym w tym kierunku


nie chodzi, o to, zeby tworzyc nowe sieci, tylko zeby pisac wtyczki do juz istniejacych, a do tego kod zrodlowy kLan'u ci sie nie przyda...
Flind
to hao gdzies tam napisałem ze sa chyba prace nad jabberem
werw0e
właśnie że się przyda, to będzie coś jak przykład
shw
o ile ja sie orientuje, to kilka przykladow jest w SDK...
Neo14
A czy Konnekt , gdy będzie w wersji Final będzie obsługiwał Tlena , ICQ , ew. kanały IRC , Messengera , BlaBla komunikator i AOL messenger ?
case
...ja poprosze jeszcze o sterowanie lodowka 8)
Sija
ja proponuje sterowanie tosterem... jedna szybka komenda [>toster power=on | przypieczenie=7] i szybkie amu-amu juz czeka biggrin.gif
shw
dobra - serious - konnekt ma w wersji finalnej obslugiwac wiele sieci (w planach byly przynajmniej icq,tlen i jabber), kiedys ktos robil cos z irc'em (chyba sad), ale cos projekt chyba umarl.
tak wiec tak na dzien dobry to odpowiedz brzmi - tak, bedzie obslugiwal te sieci.
ale szczerze mowiac to wszystko zalezy od programistow (nie tylko hao, ktory zajmuje sie calym konnektem i z nim musi sobie radzic, a dopiero wprowadzac inne sieci), ktorzy sie znaja i moga pisac wtyczki.
jak narazie K obsluguje 2 sieci: GG i LAN,jezeli masz siec lokalna.
w przyszlosci jestem prawie pewien, ze dojdzie jeszcze kilka.
case
...a pamietacie to??

i co?... :?
hao
Ha! Nigdy nie mówiłem, że będzie to w następnej wersji... Mówiłem tylko, że żeby to wyszło szybciej jak już zacznę, zrobię wersję prostą... Na razie jednak, tak to w życiu bywa nie mam sił i czasu żeby się za to zabrać, a teraz na dokładkę zaczyna mi się sesja :/
KOSMOS
Ja znów odgrzebuje stary temat :roll:
Skoro JABBER już tuż, tuż tongue.gif to może by tak rozwiązać problem kontaktów.
Mam propozycje, skoro nie da się zrobić by jeden kontakt miał przypisanych wiele sieci, to proponuje coś al'a zakładki dla kontaktów z danej grupy.
np: u góry nad listą kontaktów zrobić zakładki z ikonami sieci (osoby (osoby bez sieci), GG, kLAN, JABBER laugh.gif
pamo
Obsluga tlen`a bylaby fajna.. moglby ktos nad tym popracowac.
vojtek
Dzisiaj przez przypadek natrafilem na biblioteke tlena, napisana w C. Nie wiem czy jest Wam ona znana, ale postanowilem napisac, a noz sie moze przydac - znajduje sie pod adresem: http://libtlen.eu.org/.
Lukas77
Myślę że to jest very important smile.gif Wtyczkowcy mogliby się temu przyjrzeć smile.gif
drivex
QUOTE(Lukas77)
Myślę że to jest very important smile.gif Wtyczkowcy mogliby się temu przyjrzeć smile.gif


VeryImportantPlugin :] dobra nowy skrot na scenie konnektowej zatwierdzony hehe... od dzis mowi se na wtyczki viP y biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.