Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kNotify problem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
Hudy
Witam,
Mam taki problem ze wyskakuje mi taki error(w zalączniku SS) przed uruchomieniem konnekta caly czas dzialalo dzisiaj odpalam kompa konnekt sie zalaczyl i pyk blad :/ kopiowalem wtyczke kNotify juz od brachola z kompa z jego konnekta i nic. sciagalem centralki kPlugins i nic nie pomoglo reinstal konnekta zrobilem kopiujac wczesniej caly folder tylko nie kNotify i nadal nic jak to zwalczyc ? sad.gif

Załączniki

Olórin
Wyłącz KNotify (tak w komunikacie), uruchom kUpdate (Konnekt->Aktualizacje), kliknij więcej opcji, a następnie prawym przyciskiem myszki zaznacz Biblioteki graficzne oraz KNotify. Naciśnij start, po pobraniu plików zaktualizuj i włącz ponownie kNotify.
lhs
Szukałeś?
Hudy
szukac szukałem ale niestety zle sformułowalem fraze bo wpisalem kNotifi wylecialo 11 stron i tak przegladalem mniej wiecej tematy ale na tamtego nie trafilem pomoglo kopiowanie dzieki i sory za smietnik smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.