Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: NRGkonnekt v.1
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
nrg
Konnekta używam już grubo ponad 2 lata, wiec wkoncu postanowilem zabrac sie za stworzenie własnego stylu CSS do okna rozmowy. Co prawda nie wyszło może to 100% idealnie, ale to dopiero versja 1, która ulegnie znacznym zmianom, screen umieszczam ponizej i oczywiscie rowniez plik .css smile.gif Czekam na wszelkie komentarze smile.gif



a tutaj wersja do pobrania

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (NRGkonnekt_v1.rar)
pilchu87
jakis nie za bardzo przyjemny dla oczu... i kojarzy mi sie z.. dosem smile.gif
Klocek
Styl może nie zachwyca, ale dobrze ktoś robi cokolwiek dla Konnekta, z biegiem czasu beda pewnie lepsze style tworzone przez nrg'a smile.gif
mk89
od samego screena patrzałki bolą ; )
ciolo
Fajne logo tongue.gif
raben
W Paincie robione ??smile.gif .... Żartuje ważne że tak jak powiedział któryś z przedmówców robisz coś na rzecz Konnekta.
Olórin
Tragedia.
keeveek
jak pozmieniać wszędzie tła na czarne dla incoming , granatowe dla sending to jest to nawet w miare czytelne. i czcionki zmienić..
Przemekc1
Ale wali po oczach tongue.gif
John Cooper
Chyba najgorszy styl do okna rozmowy jaki widziałe, ale brawa dla autora za chęci.
Mam nadzieje że kolejny Twój styl będzie o niebo lepszy.
qbic
To jest poprostu przerobiony styl Hed Kandi - od razu widać
Hunter67
Kurde, ohyda.
eBayo
Nie podoba mi się, zostanę przy zahnPlastic. smile.gif
Qiub@
Uuuuuuuu straszny bochomas, nie czytelny, taki poprostu miszmasz wink.gif

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
zhvir
kolega nrg chyba się zniechęcił, a miała się przecież pojawić poprawiona wersja tego stylu :D
no niestety data opublikowania stylu to 2.02.2006 i jest to również data ostatniej aktywności nrg
wystraszyliście go chyba na amen :P
mozna było wpisać pare pozytywnych komentarzy :)
eBayo
Liczą się intencje... jak poprawisz v.2, to może i się przekonam... nie zrażaj się, tutaj większość jest nieżyczliwa i bez serca (np. ja tongue.gif), ale nie ma co się obrażać, popraw i już <cukier>. ;]
StRuGi
Ostatnio aktywny 2.02.2006 - 13:09
Hipoteza
W sumie chyba trochę bezużyteczny, bo długo nie da się na to patrzeć. Ale jakby zmienić kolory na trochę łagodniejsze, przede wszystkim nie tak ostro kontrastujące ze sobą, to może, może... osobiscie w ogóle nie przepadam za stylami w podobnej konwencji, ale chyba ważne, żeby sam autor był zadowolony, nie? Tym bardziej, że wszelkie próby dopasowania okna rozmowy do własnej koncepcji uważam za zacne. Przecież nie można ciągle ściągać gotowców z neta. A jak ktoś kilka razy zrobi babola i efekt końcowy będzie wyglądał jako to to coś, z tym czymś, bez takiego czegoś, to tylko dobrze, bo będzie miał pole do popisu przy wprowadzaniu poprawek...
No chyba, że się obrazi na komentarze i zniknie z forum...
Poncio
moze poprostu czasu nie ma?? biggrin.gif
albo faktycznie sie obrazil tongue.gif jego sprawa biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.