Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: End of Flowers
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
riddle


Ciemny styl z 2 opcjami do wyboru.

Standardowy jednokolumnowy styl w pliku end-of-flowers-1.css.
Prototypowy dwukolumnowy w pliku end-of-flowers-2.css


Aby używać stylu należy wyłączyć jakiekolwiek grupowanie wiadomości!

Używanie dwóch kolumn może wydawać się trudne, ale wcale takie nie jest. Najlepiej się o tym przekonać podczas zwyczajnej rozmowy. Mniej więcej tak to wygląda:



Nie przewiduję zrzucenia kolumn, aby nie łączyły się z lewej. Zawsze można używać wersji jednokolumnowej.

Błędy proszę zgłaszać w wątku. Plik jest objęty licencją CC-by-nc-sa. Styl nie obejmuje części bloków jak SMS, pobieranie plików w historii rozmów.

Pobierz: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (endofflowers.zip)

Z dedykacją dla Zakrna.
DoIY
W pierwszym momencie wszystko rozsypane.
Osoście uważam, że lepiej by było jakby było tak:

Ciekawostki się dzieją przy wysłaniu paru wiadomości z rzędu.
Ale ogólnie pomysł ciekawy.
ciolo
"ciemność widzę, widze ciemność" - ładny styl dla posiadaczy ciemnego stylu Windowsa. 4/5 ode mnie smile.gif
riddle
DoIY: Works for me.
dulek000
Ciekawy pomysł z kolumnami, ale styl ciężki. Bardzo ciężki.
Graveer
Dla mnie bomba. Z ciemnych najepszy. Tylko brak grupowania troche przeszkadza wink.gif
foxtwo
Jest możliwość, że powstanie jaśniejsza wersja?
riddle
Z mojej strony na pewno nie wypłynie taka zmiana. A jeśli ktoś się podejmie, to proszę zmienić tytuł. End of Flowers łączy się z ciemnym i smutnym poniekąd wyglądem. ;-)
mk89
No to zmieniam styl, bardzo fajny.

"Wczytano z historii ostatnią rozmowę" u Mnie coś dziwnie wygląda:



Wypada poprawić wink.gif

Ale i tak wielkie dzięki za to. Super prezentuje się u Mnie. Uwielbiam ciemne style.

Pozdrawiam
riddle
Poprawiłem, przynajmniej tak mi się wydaje.
Graveer
Teraz jest dużo lepiej. Poprzednio nieco nieczytelnie było wink.gif
riddle
To wszystko przez opcje które macie ustawione w [Wygląd]. Jak coś nie działa, zawsze możecie nie czekać na mnie tylko tam przestawić kolory i będzie banglało. smile.gif
mk89
No teraz działa elegancko. Dzięki.

Pozdrawiam
ciaastek
Mam tylko jedno pytanie... dlaczego kiedy grupuje wiadomości to ta druga i następne wiadomości mają czcionkę czarną? :>
riddle
…dwa posty wyżej…
Venyel
ja dopiero zaczynam używać Jonnekt, więc jeszcze nie wszystko wiem. Jak uruchomić ten styl??
dulek000
http://faq.konnekt.info/
TYN!U
http://faq.konnekt.info/ - nie ma takiego adrsu
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showforum=37 - FAQ
dulek000
Człowieku, spójrz na datę!
TYN!U
wiem, ja to tylko odnowilem
LooL
No ale po co odkopywac stare tematy. Myslisz ze Venyel szuka odpowiedzi jeszcze na to pytanie.
TYN!U
niekonieczie on, ale ktoś inny przeglądając ten tenat moze się na to napotka
Kuca
Siema. Jest możliwość żebyś zrobił cały styl konnekta właśnie w ten sposób co tu pokazałeś smile.gif bo jest świetny :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.