Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Actio
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
KOSMOS
Czy komuś kto ma możliwość zarejestrowania się i instalacji wtyczki Actio dokonał połączenia?
Z tego co wiem to miała być jakas pula "testowa" na rozmowy, a moje konto ma 0 - dobrze ze nie mam debetu tongue.gif

EDIT
A może dlatego ze nie wypełniłem ankiety, ale mail mi się jakośćdziwnie urywa:
QUOTE
KONNEKT-Actio - TEST
Strona domowa | Dowiedz się więcej | Pobierz paczkę i zacznij używać już dziś! | Zapytaj na forum! |
Witaj w teście usługi KONNEKT-Actio!

Test ten ma na celu sprawdzić jakość połączeń, oraz prostotę obsługi zarówno sieci Actio, jak i wtyczki KONNEKT-Actio. Prosimy więc o maksimum aktywności smile.gif

Przy okazji przepraszamy za opóźnienie w wysyłce niniejszego emaila. Prawo Murphy'ego działa zawsze i ironicznie nie miało to nic wspólnego z testowaną usługą.
Załóż konto i pobierz paczkę

Uzyskałeś dostęp do serwisu KONNEKT-Actio pod adresem www.konnekt.info/actio.

Dostęp zabezpieczony jest hasłem:

Email / login: ***
Hasło: ***

Na stronie www.konnekt.info/actio załóż sobie konto, a następnie pobierz i zainstaluj wtyczkę. Jeżeli masz już Konnekta, pobierz tylko małą paczkę Actio i zainstaluj ją do tego samego katalogu co obecny Konnekt. Następnie uruchom program i ustaw dane swojego nowego konta.
Wypełn
Copyright ©2005 www.konnekt.info


Wiadomość generowana automatycznie, prosimy nie odpowiadać!
arkadyjczyk
Puściłem ci PM z dalszą częścią maila. Musisz wypełnić ankietę.
KOSMOS
thx
teraz śmiga biggrin.gif
lhs
Ponieważ nie mam wstępu na forum Konnekt-Actio, bardzo bym prosił o podzielenie się wrażeniami z użytkowania - czy jest się czym podniecać smile.gif
lhs
Cóż - wypada podziękować za odzew.
apecton
QUOTE(lhs @ 5.02.2006 - 00:23) *

Cóż - wypada podziękować za odzew.

Czemu się obrażasz ? Nie masz odpowiedzi, bo być może inni też są w szoku - tak jak ja biggrin.gif
Jeśli to, co proponuje Actio, wejdzie w życie, to będzie to najlepsza oferta jaką widziałem ! Jest SUPER !
jiobel.
Jeśli chodzi o mnie:
  • na mój numer nikt dzwonić nie może, tak samo z sieci stacjonarnej i komórkowej mówi, że takiego numeru nie ma
  • dzwonić mogę jedynie na stacjonarne i w sieci
  • krzyczy, że przepustowość łącza jest zbyt mała (przy takiej samej rozmowy na Skype odbywają się normalnie z bardzo dobrą jakością)
  • z pkt. wyżej wynika, że nie znam jakości połączenia
  • straciłem 9 groszy na połączenie z domem, gdzie i tak rozmawiać nie mogłem
Być może ja coś robię źle (nie wykluczam teraz tego), ale jak narazie nie jestem zadowolony.
apecton
poświęciłem się i oto wyniki testów z telefonu SIP na PA168:

sieć T2..............................smile.gif
sieć T2 Mobile.........................sad.gif po pierwszym sygnale, rozłaczenie
tpsa..................................smile.gif
halonet..................................dry.gif nic nie działa, żaden numer
tlenofon............................smile.gif
skype...............................smile.gif
Wengo..............................smile.gif
era...................................smile.gif

UFF, pozdrawiam biggrin.gif
lhs
Ja się nie obrażam - zabolało mnie tylko zamknięcie forum o Actio dla wszystkich, którzy z jakichkolwiek powodów nie dostali się do testów. A wiadomo, że są oni tak samo ciekawi tej nowości, jak wszyscy inni. Ja osobiście jestem tu moderatorem - i też wstępu nie mam. Parę dni temu mieliśmy konferencję wyłącznie dla TV TRWAM, a dopiero później dla pozostałych telewizji. Troszkę mnie zabolało, że nasze forum idzie w tym kierunku...
apecton
smile.gif lhs - teraz Ciebie rozumiem ! Masz dużo racji i życzę ... uśmiechu smile.gif
icemac
zarejestrowalem sie dzisiaj - dostalem numer ma cale 5pln na koncie wink.gif

- dzwoniac na miejskie wykreca numer - ale jak z jakoscia to nie wiem - sprawdze
- na komorki probowalem roznych sposobow sam "goly" numer, 0048numer, 48numer, 0numer - nie moge sie polaczyc - wywala ciagle "zly numer"

- rozmowy przychodza jak z komorek tak i ze stacjonarnych, ale sam ze soba to nie bede gadal

dzieki za sugestie i porady - moze jakos zle krece na komorki, a moze to jest zablokowane ??
apecton
QUOTE(icemac @ 5.02.2006 - 12:51) *

... moze jakos zle krece na komorki, a moze to jest zablokowane ??

komórki będą dostępne prawdopodobnie od jutra, od poniedziałku.
icemac
QUOTE(apecton @ 5.02.2006 - 13:04) *

komórki będą dostępne prawdopodobnie od jutra, od poniedziałku.


dziekuje za info

i kreci sie tak jak sie zlaszaja ??
czyli 48numer, czy jakos inaczej ?

dobra jutro potestuje
arkadyjczyk
Forum testowe nie jest dostępne dla wszystkich prawdopodobnie z tego względu, że nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie głośno mówił, że to czy tamto nie działa lub działa źle i informował o tym wszystkich. Na forum testowym nie sa tylko opinie użytkowników, że wszystko jest super choć wtyczka wygląda całkiem, całkiem. Niedługo pewnie wszyscy będą mogli się przekonać o tym sami.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.