Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Powiadomienie o nowej wiadomosci
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
lgorek
Witam

Od niedawna uzywam konnekta i wszystko elegancko dziala ale brakuje mi kilku rzeczy z gg (a moze jest ale nie umie znalesc).

Przechodzac do sedna sprawy mam takie wtyczki jak KNotify, Zakładni i inne ale z tymi dwoma jest moje pytanie. W gg bylo cos takiego jak ktos napisal przychodzilo powiadomienie nad zegarkiem (Knotify) to gdy okno rozmowy bylo otwarte owe powiadomienie nie wyskakiwala. Dziala to gdy w oknie rozmowy jest jedna osoba jedna gdy mam 2 osoby (wtyczka Zakladki) sprawa sie komplikuje poniewaz za kazdym razem gdy jak rozmawiam z jedna a pisze druga to wyskakuje powiadominie nad zegarkiem chociaz okno mam otwarte. Jak zrobic tak kiedy mam dana osobe otwarta w oknie Knotify nie uruchamial sie.

Teraz druga propozycja mam okno rozmowy ktos napisal i pasek rozmowy miga raz, jak zrobic aby migal poki nie odierzemy danej wiadomosci, jezeli mamy dwa okna (w zakladkach) jezeli dwie osoby pisza i odbierzemy tylko jedna to aby pasek dalej migal.

I teraz propozycja do Knotify jak ustawic tak aby powiadomienie bylo na wierzchu, (w gg tak wlasnie jest), jest to praktyczna opcja poniewaz ogladalem film na pelnym ekranie i jak ktos napisal widzialem to i mogelm odpowiedziec jednak tutaj ktos napisze i nie mam zadnego powiadomienia poniewaz dzwiekow nie uzywam.

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
saCOOL
W temacie z Zakładkami jest zmodyfikowana na szybko Knotify.. Czekamy cierpliwie na wersje ostateczną, ale na razie musisz się zadowolić tym co jest biggrin.gif.. Działa w miarę dobrze, choć po prostu zostało ograniczone wiele powiadomień (tak na oko)..
lgorek
i tak myslac ze dobrze tez by bylo jakby tab+alt przelaczac miedzy zakladkami albo scrollem od myszki, a zamykac dana zakladne 2xlewym (tak zamyka sie np w Maxthon nie wiem jak w FF)
saCOOL
Nie mam pojęcia, co powyższa notka ma do tematu tongue.gif..

Ludzie tongue.gif nie da się zrobić tak, żeby wszyscy mieli to, co chcą i dokładnie tak, jak chcą tongue.gif po to właśnie Olórin się stara, by wszystko, co się tylko da, było konfigurowane i określane przez użytkownika tongue.gif.. Jeśli się da, to właśnie tak to zrobi biggrin.gif.. (znudziły mi się posty, w których każdy inaczej widzi funkcje klikania i scrollowania..)

Temat chyba przechodzi w offtopic, można by zamknąć, bo i tak przyszłości jego nie widzę..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.