Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Notatnik
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Flind
Wkonnekcie przydał by sie taki podreczny notatnikdo ktorego mozemy wrzucac rozne informacje, od poprostu notatki. Nie wszystko przeciez da sie jakos dopasowac do konkretnej osoby i wpisac w własciwosciach kontaktu. Zreszta to co jest przy kazdej osobie to zamałe ma okienko i w ogole jakies takie nie poreczne.
Wysteuje z tym bo ja np zawsze mam na pulpicie jeden plik notatnika gdzie to wrzucam fajne teksty, loga z wazniejsych rozmow, loginy do roznych portali, nieraz linki ktore zadko uzywam i nichce by mizasmiecały ulubione. W razie formatu ten plik wrzucam na dyskietke i wszystkigit :] tylko ze to ma jedna wade taka ze kazdy moze mi tam zajrzec a nei uzywam worda i ne hasłuje plikow bo word sie dlamnie za długo wąłcza i nie jest az tak potrzebny do takich smieci.
Podobne totatniki jak mi chodzi sa np w nakładce na IE MyIE2 lub np w klijecie jabbera jajc
Olórin
jest taki program nazywa się fryderyk i do każdego okna mozna cos dopisać obok przycisków zamnij i minimalizuj jest jeszcze jeden do "odwrócenia okna" na drugą stronę gdzie jest notatnik smile.gif chociaz stosowna wtyczka była by lepsza smile.gif a może wysyłać klanem wiadomości do siebie(bedą w histori smile.gif)
Puma
QUOTE(Olórin)
jest taki program nazywa się fryderyk...) chociaz stosowna wtyczka była by lepsza smile.gif


Znam program fryderyk no ale po co używać oddzielnego programu skoro można napisać stosowną wtyczkę smile.gif
joystick
QUOTE
... ale po co uz˙ywac´ oddzielnego programu skoro moz˙na napisac´ stosowna˛ wtyczke˛ smile.gif


hehe. usmia?em si´ setnie. Kto? ju˝ "proponowa?" aby Konnekt robi? za system operacyjny laugh.gif
Flind
QUOTE(joystick)
QUOTE
... ale po co uz˙ywac´ oddzielnego programu skoro moz˙na napisac´ stosowna˛ wtyczke˛ smile.gif


hehe. usmia?em si´ setnie. Kto? ju˝ "proponowa?" aby Konnekt robi? za system operacyjny laugh.gif


Jej to moze mi powiesz ze forum na gg3d tez moze robic jako system operacyjny??? Tam nei dosc ze w profilu masz taki podreczny notatnmik na swoje notatki i uwagi ktore zdobyles po przegladnieciu forum to jeszcze masz bloga smile.gif

tongue.gif:P:P:P
joystick
QUOTE
Jej to moze mi powiesz ze forum ...


Flind nie zrozum mnie ˝le. Nie smieszy mnie Twoja propozycja tylko retoryka kolegi Puma smile.gif
Flind
:]
vojtek
Ja tez jestem za notatnikiem w Konnekcie biggrin.gif Przydaloby sie takie cos, wtedy moglbym wyrzucic Stickies smile.gif (http://www.webinside.pl/download/index.php?file=90)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.