Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmiana ggicon
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Flind
Wielesie mowi ze konnekt fprowadza nowe standarty, ale w niektorych przypadkach to sie nie opłaca i lepiej jest cos sciagna od innyc jak to ma miejsce np w przypadku ggicon. Ja proponuje przerowbic ta wtyczke tak by działała na takie zasadzie jak w mirandzie(mam nadzieje \ze wszyscy wiedza jak tam sie zmienia ikony poszczegolunym sieciom). Lepsze to bedzie bo:
:arrow: jest bardziej rozwojowe zwłaszcza jesli pojawia sie nowe sieci to głupio bedzie wszystko ggicon obsługiwac lub dla kazdej sieci robuic osobny zmienacz ikon
:arrow: Na stronei mirandy jest dosc pokazny zbor bibliotek.dll z ikonami
:arrow: mozna dla kasdego statusu ustawic sobie dowolna ikonke a nie powoływac sie juz na schamacie jaki sciagnelismy ze skina do gg, bo tam juz mamy rysunek bmp na ktorym sa wszystkie statusy i nie da sie wiecej zmienic
:arrow: ikonki w taryu łatwiej modyfikowac i zmieniac, bo np sie np podoba ta karteczka z konnekta jak przychodzi nowa wiadomosc ale np nie podoba mi sie ta zołto pomaranczowa głowa i na stan dzisiejszy nie ejstem wstanie sobie tylko jednej z tych rzeczy w ąłtwy sposob zminic


No to jeszcze cos tam mialem ale zapomniałem, moze potem sobie przypomne :]
Przemek
No włąśnie na pewno z tymi zmianami było by bardziej ciekawie. Może jednak lepiej skupić się na ważniejszych rzeczach? Zresztą nie wiem niech Hao się wypowie smile.gif
torn
Cierpliwości tongue.gif
Przemek
A tak wogóle to ja już nie mogę się doczekać nowej wersji. Niby ma być na dniach ale może ktoś wie dokładnie czy w tym tygodniu jest szansa że się ukaże? Nie mam już siły ciągle zagladać na konnekt.info :oops:
hao
Kto wie, kto wie... Wszystko jest już prawie gotowe.. Ciągle tylko wpada jakiś nowy pomysł smile.gif
Flind
nie wiem co tu sie kroi ale tak gadacie jak by ta moja propozycja miała byc wprowadzaona w najnowszym konnekcie, bo cossie ani hao ani tom nie chciał wypowiedziec tylko"cierpliwosci" tak jak by to miało zaraz byc :]
hao
Cokolwiek zostanie wprowadzone nie jest Twoją propozycją tylko naszym pomysłem, ale mimo wszystko cierpliwości smile.gif
cRoMo
Tak sie zastanawiam i mysle, ze jedna z tych nowych rzeczy bedzie obsluga schematow (nie skor), czyli ikonki + kolorystyka + dzwieki =]. To by tlumaczylo takie dziwne "zachowanie" torna i hao wink.gif
Puma
Ja czekam na konferencje i obsługe nowych sieci, reszta może poczekać smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.