Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Niedzialająca Konnferencja, runda druga.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
januh
Witam wszystkich!

Chciałem zgłosić błąd związany z wtyczka konnferencja. Wiem, że był już o tym temat (tutaj), ale rozwiązanie tam podane już nie działa. To z powodu braku polecanej w tym temacie poprawionej bilioteki libgadu na centralce beta.

Co do błędu, po prostu nie dochodzą do mnie konferencje, jakiekolwiek wiadomości w konferencjach, kiedy się ukrywam. Gdym jest dostępny - problemu ni ma. Bez względu na to, czy moi rozmówcy są widoczni, czy nie. Dodam, że korzystają z Gadu.

Ktokolwiek zna remedium na takie zachowanie konnekta, tego proszę odpowiedź! smile.gif

Wersje:

Konnekt 0.6.22.137
gg.dll 1.7.2.0
konnferencja.dll 1.0.0.0
libgaduw32.dll 1.181.1.0
januh
Ekhm... Wiem, że to nielegalne, ale jednak problem wydaje mi się na tyle znaczący (w końcu chodzi o poprawną obsługę głównej sieci IM w Polsce!), że pozwolę sobie podbić temat...

...jak i skierować prośbę do forumowiczów, o potwierdzenie lub nie, wspomnianego zachowania komunikatora... Proszę. smile.gif
psota
To chyba nie winna Konnekta tylko tak działa siec GG ... tak mi się wydaje
januh
Psze państwa... Ja nie rozumiem... Ja robiłem testy... Wcześniej i efekt był taki, jak opisany powyżej. Przed chwilą kumpel ukrył się i zrobił konferencję - i doszła. Co ciekawsze, ukryłem się - wiadomości w konf. dalej dochodziły...

To jest ponad moje możliwości rozumienia... To jest gg albo zły układ planet... Temat chyba do zamknięcia, skoro nikt nie potwierdził problemów...

Przepraszam za zamieszanie, dobranoc.
MrCezar
Dokładnie taki sam problem jak opisano powyżej smile.gif
ORI
A u mnie nie dostaje wiadomosci z konferencji od osob ktorych nie mam na liscie od reszty ktora mam na liscie dochodza...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.