Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: JabGSM :D Blue Windows Media Center
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
JabGSM
Troszeczke sobie posiedziałem zanim powstało to co powstało smile.gif do tego stylu wizgrozy to jest już wersja finalna, kombinowałem z innymi kolorami i odcianiami ale jednak wszystko najlepiej pasuje jak jest teraz smile.gif



Lista kontaktów:

Styl wyglądu kStyle: Silk (zmodyfikowany) ZOBACZ, POBIERZ
Czcionka: Trebuchet MS 8px, Kolor czcionki: #004000, Kolor tła: #ECF5FF

Okno rozmowy kIEView:
Satin (zmodyfikowany)
ZOBACZ, POBIERZ
Wpisywane wiadomości: Czcionka: Trebuchet MS 8px, Kolor czcionki: #004000, Kolor tła: #ECF5FF

Powiadomienia:
K.Notify: Blue_Glass
ZOBACZ , POBIERZ

WtyczKi:
DwuTleneK, exPIMP, GG, GGimage, kIEview, KONNferencja, kStyle, kTransfer, K.Notify, SMS, kSound, kUpdate, FaworKi, TabletKa, SprzątaczeK, GetToKnow, Kpilot 2, LinKer, kZmieniacz.

Styl Windowsa:

Longhorn TransformationPack -> Plex Style (Media Center Edition), schemat kolorów: Plex Style MCE (Thin TaskBar)
Ikony -> IconPackager3 -> FauxS-XP(Onyx)V3

To by było na tyle biggrin.gif Prosze o KOmeNNty cool.gif

_________________________________________________________________________


Oto skrin i wprowadzone zmiany w moim KoNNekcie smile.gif


popioleq
nie powiem bardzo ladnie wyglada biggrin.gif a moglbys powiedziec jak zrobiles ze kpilot wyswitla ci w toolbarze info o mp3 (czas trwania, jakosc itp) ?
zahn
1. silk, nie slik [jedwabny, a nie plytki :]]
2. myslalem, ze zahnPlastic to byl 'zmodyfikowany Satin' :]
lhs
"slik" = płytki blink.gif ?
zimaq
Ja mam zastrzeżenie jedno małe - co to za kolor - #oo4ooo ?
Jakiś nowy? Rozszerzyli skalę kolorów ? tongue.gif
JabGSM
Już poprawione... takie błedy sie robi ze zmeczenia tongue.gif a biorąc pod uwage ze godzina była jak była i dzien tez był ciezki to musicie mi wybaczyć moje pomyłki tongue.gif

a co do kPilota to wszystko sie ustwia we wtyczce...
ustawienia --> kPilot2 --> zaznaczamy opcje: "Rozbudowane okienko wyświetlające informacje o utworze"
Bo$s
#oo4ooo =(?) #004000

tongue.gif
zimaq
Gosh... to była ironia... ;p
Początkujący użytkownicy mogli by się wykłócać, że nie mogą takiego koloru ustawić wink.gif
JabGSM
Wprowadziłem diametralne zmiany dla polepszenia wydajności systemu, skrina zamieszczam w pierwszym poście.
Później postaram sie napisać całą konfiguracje. smile.gif
Akira
Jak wy mozecie mieć konnekta na caly ekran. Mi zajmuje niecale 25%;] Co do wyglądu ładny taki niebiski
TaO
ladne ikony i minimal na toolbarze to sie chwali biggrin.gif
wodzu150
Witam
Jestem tutaj nowy i konnekta tez mam od niedawna a chcialbym miec wlasnie taki wyglad konnekta jak JabGSM. Prosze o wytlumaczenie mi krok po kroku jak mam taki wyglad otrzymac i co mam sciagnac za dodatki. Z Góry dzieki za pomoc:) W razie czego moje gg 2144408
dulek000
faq.konnekt.info
wodzu150
poczytalem tam co nieco ale i tak nie wiem jak uzyskac taki wyglad....

Spass
www.gadu-gadu.pl
wodzu150
QUOTE(Spass @ 18.05.2006 - 15:55) *

www.gadu-gadu.pl

jak nie chcesz pomoc to po co piszesz glupoty?
jiobel.
Bo ty nie czytasz ze zrozumieniem. Jak za trudno, to Spass Ci zaproponował – Gadu-Gadu. Tam jest łatwiej.
Spass
QUOTE(wodzu150 @ 18.05.2006 - 19:39) *
jak nie chcesz pomoc to po co piszesz glupoty?
Pomagam ci jak tylko moge. Skoro nie rozumiesz poradników "krok po kroku" to Gadu-Gadu jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

jiobel.: True... True...

EDIT: No dobra, postaram się odpowiedzieć w fachowy sposób...

wodzu150: Skoro chcesz, aby twój Konnekt wyglądał tak samo jak Konnekt Jabola, to musisz mieć między innymi: ten sam styl okna rozmowy i ten sam zestaw ikonek (k.Style). Dodatkowo, jeśli chcesz mieć ten sam wygląd obramowań okna Konnekta co Jabol, musisz mieć ustawiony ten sam styl Windowsa.

Jeśli chodzi ci o ten pierwszy, niebieski screen Konnekta Jabola, to podał on w pierwszym poście wszystkie linki do odpowiednich dodatków, które zastosował. A jeśli chodzi ci o tego drugiego Konnekta Jabola, tego po zmianach, to albo musisz poczekać, aż Jabol zamieści w tym temacie informacje i linki do zastosowanych przez niego dodatków, albo musisz zagadać do niego prywatnie i uzyskać od niego te dodatki.

Wszelkie informacje, jak włączyć te dodatki u siebie w Konnekcie znajdziesz na stronie faq.konnekt.info. Tam znajdziesz dokładny poradnik "krok po kroku" (napisany przez Riddle'a i Atola), który pomoże ci doprowadzić wygląd swojego Konnekta do własnych potrzeb (patrz dział "Wygląd" w tymże poradniku).
JabGSM
o który wygląd Ci chodzi? moge Ci na maila wysłać cały folder z program files ze wszystkimi wtykami i stylami ale sam bedziesz musiał sobie ustawić wszytko, ja jakos pomocy nie potrzebowałem, wolałem sam sie pobawić dojsc do czegoś, jeśli sprawia Ci to problem "zainwestuj" w GG albo Tlena. nie mam teraz zbytnio czasu zeby pomagac indywidualnym użytkjownikom ponieważ pracuje, napisz do mnie na gadu i jak znajde troche czasu to pomoge.
pozdrawiam


A tak na marginesie... Aktualnie prowadze prace nad stylem, troche narazie ustały ale niedługo bede sie starał doprowadzic je do końca.
Styl powstaje na Silku, zmieniam wstępnie ikony. efekty można zobaczyć na screenie:


jesli ktos jest chetny moge wysłac wersje beta na maila:) posdro
zimaq
Mi się to 'słoneczko' jakoś kojarzy... jakby powiększyć i pomalować na niebiesko...
jiobel.
Super ekstra zajebiście panie jabol, ale…

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (av_forumowakradziez.gif)

Nie bierze się czegoś co nie jest nasze (do tego nawet nie pytając). Nieładnie panie jabol, nieładnie…
(a oglądałem to, patrzyłem wiele razy ale nie zauważyłem – zauważył pewien inny pan – pan zimaq ;p)
dulek000
Graficy… Ja nigdy bym nie skojarzył tych kształtów. tongue.gif
JabGSM
no sorry nie wiedziałem ze ta grafika ma prawa autorskie a ma wogole? w sumie to ten styl miał byc na potrzeby własne, ale jakoś tak wyszło że upubliczniłem. I pytam pana jiobel o zgode:
Moge użyć tej ikony? wink.gif
jiobel.
Najpierw się pyta, potem używa. Więc moja odpowiedź, z uśmiechem na ustach, brzmi – nie. Nie wiesz czemu – pytaj.
JabGSM
spoko. to tylko na potrzeby własne...
ale... wciaż nie widze praw autorskich...
szpon
witam
mógłby mi ktoś podać link do stylu z windowsem, bo nie mogę znaleźć, znalazłem podobny ale bardziej ciemno niebieski a ja chcę taki jak na screenie
Jabolek
moze poprostu poszukać na google?

http://www.google.pl/search?q=longhorn+tra...lient=firefox-a
szpon
ale ty mi dałeś link do całego patcha a ja nie chcę całego windowsa na ten styl, ja chcę tylko plik stylu wizualnego
jiobel.
Cholera, czy Ty jesteś taki niekumaty? Przecież możesz sobie wpisać Longhorn Visual Style i Ci znajdzie takie strony z tymi słowami kluczowymi. Myśl.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.