Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [BUG?] K.Status... i okienko tam gdzie nie potrzeba :)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
longart
Hm... nie wiem czy to jest bug..., ale po zmianie rozdzielczosci z 1024x768 na 800x600 i wrocenie na 1024x768 (caly czas konnekt wlaczony) okienko informacyjne k.statusu pojawia sie na srodku ekranu..., zreszta macie screnna smile.gif
pozdro wink.gif

ps - po restarcie all ok wink.gif

user posted image
Puma
QUOTE(longart)
Hm... nie wiem czy to jest bug..., ale po zmianie rozdzielczosci z 1024x768 na 800x600 i wrocenie na 1024x768 (caly czas konnekt wlaczony) okienko informacyjne k.statusu pojawia sie na srodku ekranu..., zreszta macie screnna smile.gif
pozdro wink.gif

ps - po restarcie all ok wink.gif


Czepiasz się drobiazgów, ja mam to samo i nie narzekam bo to jest mało istotne smile.gif
longart
QUOTE(Puma)
QUOTE(longart)
Hm... nie wiem czy to jest bug..., ale po zmianie rozdzielczosci z 1024x768 na 800x600 i wrocenie na 1024x768 (caly czas konnekt wlaczony) okienko informacyjne k.statusu pojawia sie na srodku ekranu..., zreszta macie screnna smile.gif
pozdro wink.gif

ps - po restarcie all ok wink.gif


Czepiasz się drobiazgów, ja mam to samo i nie narzekam bo to jest mało istotne smile.gif

Niby sie czepiam, ale troche przeszkadza w 'krazeniu' w necie smile.gif

pozdro wink.gif
case
temat do smieci :wink:
Sija
QUOTE(case)
temat do smieci  :wink:


dlaczego do smieci? zawsze jest to jakis bug k.status'a, ktory [moze] by warto poprawic [to juz zalezy od jakubka, a nie od ciebie case...]
case
nom, sorki, masz racje. nie poszedlem powaznie do tego buga, w koncu kazdy zmienia rozdzielczosc ekranu 10 razy dziennie, a zamkniecie K i ponowne jego wlaczenie [co naprawia zle wyswietlanie kStatusa] to na prawde bardzo czasochlonna i trudna czynnosc... :?

...na prawde nie macie o czym pisac??
cRoMo
Case, rusz głowa. Sa programy, ktore dodaja do Windowsa obsluge kilku konsol/ekranow (zaczerponiete z linuxa). Na kazdej z tych konsol mozna ustawic inna rozdzielczosc (zalezne od programu). Przy zmianie ekranu, uzytkownik bedzie doswiadczal tego wlasnie bledu.

Dlatego: jesli bug jest wykryty, to dalczego go nie usuwac? Zawsze istnieje niebezpieczenstwo, ze nawet jakis maly i nieszkodliwy bug moze byc przyczyna tzw. efektu eskalacji, tzn., ze moze byc przyczyna wystepowania innego, wiekszego bledu.
shw
QUOTE(longart)
okienko informacyjne k.statusu pojawia sie na srodku ekranu..., zreszta macie screnna smile.gif
pozdro wink.gif

jak to jest srodek ekranu to ja jestem eufegenia tongue.gif [a nie jestem wink.gif]
a tak serio - u mnie to nie wystepuje chyba (znaczy giery zmieniaja rozdzielke np. ale zeby mi cos z kstatusem spaskudzilo cos, to jeszczem sie nie spotkal z tym)
Puma
[quote=shw][quote=longart]u mnie to nie wystepuje chyba (znaczy giery zmieniaja rozdzielke np. ale zeby mi cos z kstatusem spaskudzilo cos, to jeszczem sie nie spotkal z tym)[/quote]

przy zmianie rozdzielczosci przez gry ten bug nie wystepuje smile.gif
shw
dziwne - nieprawdaz? smile.gif
ja mysle, ze maczaly w tym palce obce cywilizacje wink.gif
a tak serio to problem chyba do rozwiazania przy okazji, bo nie sadze, zeby ludzie zmieniali sobie rozdzielki co 5 minut tongue.gif
longart
QUOTE(case)
temat do smieci  :wink:

Jest mi bardzo przyrko, ze tu tak traktuje sie nowe osoby, a ze starsza wiara jest bardziej doceniana, coz... jak cos nastepnym razem wykryje to nie bede sie odzywal... :roll:

QUOTE(shw)
dziwne - nieprawdaz? 
ja mysle, ze maczaly w tym palce obce cywilizacje 
a tak serio to problem chyba do rozwiazania przy okazji, bo nie sadze, zeby ludzie zmieniali sobie rozdzielki co 5 minut


Wiesz, ale czesto musze ja zmieniac, jestem webmasterem i robie stronki na zamowienie, wiec musze widziec czy dobrze sie wszedzie wyswietla...
pozdro wink.gif
case
QUOTE(longart)
Jest mi bardzo przyrko, ze tu tak traktuje sie nowe osoby, a ze starsza wiara jest bardziej doceniana, coz... jak cos nastepnym razem wykryje to nie bede sie odzywal... :roll:

nie wazne kim jestes, wazne co piszesz!! :evil: :evil:
Lukas77
Jednak longart ma rację, bug to bug, nieważne jak bardzo dokucza... Skoro taki jest w konnekcie to możnaby go poprawić. Pozdrawiam.
hao
To wcale nie jest nie istotny błąd... Chociażby ze względu na kilka pulpitów właśnie (czy przełączanie TV/monitor) ... Longart, zachęcam do zgłaszania innych błędów również .. Ja cię obronię smile.gif
Sija
QUOTE(case)
QUOTE(longart)
Jest mi bardzo przyrko, ze tu tak traktuje sie nowe osoby, a ze starsza wiara jest bardziej doceniana, coz... jak cos nastepnym razem wykryje to nie bede sie odzywal... :roll:

nie wazne kim jestes, wazne co piszesz!! :evil: :evil:


masz racje case, wazne jest co piszesz i dobrze by bylo gdybys stosowal sie do tego co mowisz...
Flind
QUOTE
Longart, zachęcam do zgłaszania innych błędów również .. Ja cię obronię


ej a ja tez zgłaszam błedy i propozycje i nikt mnie nei broni biggrin.gif. kto sie wstawi za ucisnionym??? biggrin.gif
case
QUOTE(BazylisZ)
QUOTE(case)
nie wazne kim jestes, wazne co piszesz!! :evil:  :evil:

masz racje case, wazne jest co piszesz i dobrze by bylo gdybys stosowal sie do tego co mowisz...

jak wszyscy, to wszyscy - vice versa :twisted:
Sija
case: nie bede sie z toba licytowal, wystarczy spojrzec na twoje posty

# EOF
case
no to proponuje skonczyc ten durny temat, chyba, ze wam sie to podoba
ja sie wqrwilem, ze Real przepier***il z Juve i moze mnie ponosi troche :wink:

KONIEC!! CICHO
nix
ale rozdmuchaliscie taka bzdure ;]
oczywiscie poprawie, ale poniewaz nie jest to bardzo uciazliwy blad to trzeba chwile poczekac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.