Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z K czy z siecia GG?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Andrzej1307
Witam. Ostatnio pojawilo mi sie pelno problemow z K albo i z siecia GG (Tlen i Jabber rowniez...).
Normalnie jestem uzytkownikiem Konnekta, chcialem zobaczyc jak wyglada AQQ (zainstalowalem ale nie uzywalem). Pewnego razu musialem zresetowac kompa i kiedy wlaczylem Konnekta pojawil sie problem z plikami dtb (pliki bazy danych) przeinstalowalem K i zalozylem nowy profil - i uruchomilo sie :]
Ale za to do uzytkownikow gg nie dochodzily moje wiadomosci a ich do mnie tak... (ban?? za co? ale w Tlenie i Jabberze tez!)
Wiec po tym przesiadlem sie na jakis czas na AQQ i dzialalo!!! Jednakze (zlosliwosc rzeczy martwych...) i AQQ przestalo dostarczac wiadomosci... Wiec powrocilem do Konnekta ktory dalej ich nie dostarcza... Nie wiem co jest grane sad.gif

Teraz jest drugi problem - w momencie kiedy wylaczam siec gg znikaja mi wszystkie kontakty! A kiedy uruchamiam to sie pojawiaja... (tak samo jest z siecia Tlen i Jabber)

Ludzie pomozcie sad.gif


PS.
nie wiem czy dobrze zamiescilem temat, w razie czego przeniescie
.misiek
Może i OT, ale czy Ty używasz takich rzeczy jak Defragmentacja dysku, sprawdzanie dysku ?? Odnośnie plików dtb ...
Andrzej1307
myslisz ze to pomoze? to powiedz mi gdzie w win XP jest ScanDisk :] Bo defragmentacja wymaga przeskanowania dysku
ciolo
Masz dwa sposoby żeby go włączyć:
- z konsoli cmd --->> polecenie chkdsk
- parawym na ikonę partycji --->> narzędzia --->> sprawdź ...
dulek000
Win+R->chkdsk
Andrzej1307
Pare razy zrobilem scandiska i defragmentacje, przeinstalowalem K i problemy nadal istnieja sad.gif dalej lista kontaktow pojawia sie dopiero po wlaczeniu sieci (nie cala!) i dalej moje wiadomosci nie dochodza sad.gif
Andrzej1307
a teraz to w ogole widze tylko niektore kontakty i tylko te dostepne sad.gif ehh, dzisiaj sformatuje dysk bo i tak cos szwankuje windows
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.