Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ukrywanie/przywracanie kontaktów we wtyczce MetaK
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
nadzieja
Czesc. Mam problem poniewaz ukryłem kontakt i nie moge go nigdzie znelsc na liscie i go odkryc, wie moze ktos jak to zrobic ?
Sija
e ? a jak sie "ukrywa" / "odkrywa" kontakt ?
Lwiczek
Chyba w metaku sie dało ukrywać kontakty...
Spass
Czyżby wtyczka MetaK? Wejdz w ustawienia Konnekta, potem do opcji wtyczki MetaK i tam jest pozycja "Pokaż ukryte kontakty/podkontakty". Może nie do końca dokładnie tak brzmi ta opcja, ale coś w tym stylu.

// Troche się spóźniłem.
nadzieja
Moze tak od nowa
W chodze do opcji kontaktu i w danych osobowych kontaktu pod numerem gg jest opcja "kontakt ukryty" po wybrani tego i zatwierdzeniu kontakt znika z listy. Chciałbym ten konntakt odzyskac ale nigdzie w ustawieniach MetaK nie mozna dac odkrywanie kontaktów ukrytych
Prosze o pomoc
Spass
"Pokazuj podkontakty metakontaktów" ?

BTW, autor wtyczki chyba nie do końca przemyślał tą opcje.
nadzieja
Kontakt nie jest w metakontaktu tylko ukryty jest bezposrednio z list wszystkich kontaktów
alberht
filtrowanie listy?
Spass
QUOTE(nadzieja @ 8.02.2006 - 12:50) *
Kontakt nie jest w metakontaktu tylko ukryty jest bezposrednio z list wszystkich kontaktów
To nie ma znaczenia, że ten kontakt nie jest w metakontakcie. Próbowałeś chociaż zaznaczyć tą opcję, o której pisałem? Czy tylko zgadujesz, że to nie to? Bo jakoś u mnie działa...

alberht, to raczej nie wygląda na filtrowanie:
QUOTE
W chodze do opcji kontaktu i w danych osobowych kontaktu pod numerem gg jest opcja "kontakt ukryty" po wybrani tego i zatwierdzeniu kontakt znika z listy.
nadzieja
A tak juz działa, musiałem zresetowac konnekta. Dziekuje za rade
Aule
QUOTE(Spass @ 8.02.2006 - 12:25) *

BTW, autor wtyczki chyba nie do końca przemyślał tą opcje.

Hm, a niby dlaczego? Kolumna służy do ukrywania podkontaktów. Ukrywanie kontaktów zwykłych to tylko opcja o którą prosił mnie któryś z alphatesterów.
Spass
QUOTE
Hm, a niby dlaczego?
Skoro już wprowadziłeś taką opcje, to chociaż zmieniłbyś tekst opcji na "Pokazuj podkontakty metakontaktów i kontakty ukryte". Bo to już któryś użytkownik, który nie wie jak pokazać kontakty ukryte tą opcją.
atol
W rekach niedoświadczonego konnektowca wtyczka metak jest naprawde katastrofą...
Aule
Wtyczka jest betą i nie jest polecane używanie jej przez osoby niedoświadczone(to jest właśnie to co mogę powiedzieć jak wtyczka jest betą wink.gif ). Tekst zmienię w nowej becie, jak tylko odzyskam władze nad serwerem wink.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.