Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Men for Woman
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
JabGSM
Man for Women w dwóch wersjach:


Nazwe też poprawiłem żeby nie było tongue.gif
lhs
One MAN, two/three/four MEN.
Lwiczek
A co to to jest na tym zdjeciu? Sorry ale tam prawie nic nie widac ;D
JabGSM
Na zdjęciu jest postać mężczyzny, i nie wiem czemu nie wiesz co tam jest... mimo ze zdjęcie jest ciekawie zrobione i jest dużo szczegułów sylwetke faceta dość wyraźnie widać tongue.gif
piotr.ek
Na miniaturce wyglada, jak Rob Zombie wink.gif

Kochajacy inaczej tez sie pewnie uciesza, wiec nie tylko 'for woman' laugh.gif
atol
jak zrobie z Davidem Hasselhofem to dopiewro bedzie szał tongue.gif
zimaq
Mi to Piaska przypomina, nie wiem czemu wink.gif
A co do samego stylu - zero rozróżniania miedzy wiadomością wysłaną a odebraną... Chociaż kolor nicka mógłby być inny
.misiek
Do skrina chociaż być "urzywał" ortografi wink.gif

A rozróżniamy chyba po pochyłości czcionki @zimaq
Dzasta
JabGSM jestes super. Na Ciebie mozna liczyć. Ale mogłbyś zrobic mi mała poprawke i zamiast tego czarnego tła w oknie rozmów zrobić np: białe I zeby teskt moj i innej osoby był pisany na czarny kolor wink.gif.
I jeszcze raz BardzOOoo Ci dziękuje :*
keeveek
no i marzenie niezaspokojonej kobiałki zostało spełnione. :] a ja chce Eltona Johna! :mgreen:
Dzasta
hehe, no prawie zostało zaspokojone smile.gif.
Ale najbardziej ciesze się że JabGSM postarał mi się pomóc biggrin.gif.
JabGSM
Proszę usunąć tego posta, z góry dziekuję
lhs
Znowu proszę - wszelkie modyfikacje zamieszczajcie w PIERWSZYM poście, w ostatnim tylko o nich poinformujcie. Jeżeli ktoś za kilka miesięcy będzie szukał jakiegoś fajnego stylu - nie będzie przecież czytał każdego tematu od deski do deski - zobaczy screena w pierwszym poście i przejdzie do kolejnego tematu.
dagisa
JabGSM, możesz mi powiedzieć co to za styl XP i skąd go wziąłeś? Z góry thx smile.gif
JabGSM
Ten styl sie nazywa FOTON, a tu prosze link: http://www.deviantart.com/deviation/15733908/
Dzasta
Ahh dziekuje Ci. Jestem w pełni zadowolona. Styl mi się podoba. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.