Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: brak emotikonek
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
discully
W ustawieniach, w oknie rozmowy, w katalogu Emotikony dodalam sobie katalog z emoikonkami, ktrore chce aby byly widoczne. Niestety w efekcie po kliknieciu na wybor jakiejkolwiek emotkikonki mam pusta biala dziure.
Co mam zrobic, zeby byly one w koncu widoczne ? Co robie nie tak ?
manieKMP
Ustawienia->Okno rozmowy->Emotikony, przejdź potem do "Wybierz pakiet emotikon: (musi zawierać plik emots.txt)", z tamtąd wybierz pakiet emotów, które dodałaś i po sprawie, powinny być po odpaleniu okna rozmowy. Oczywiście ten katalog z emotikonami musi być (jeśli tego ustawienia z kąd ma konnekt "czerpać" emoty nie zmieniałaś) w [miejsce_instalacji]\konnekt\emots\[katalgo_z_zestawem] bo inaczej to nie będziedziałać. smile.gif


Zapomniałem jeszcze dodać, że w katalogu z emotami MUSI BYĆ plik tekstowy (w nim są wpisy związane ze skótami klawiaturowymi do ich wywoływania i chyba coś jeszcze).
discully
QUOTE(manieKMP @ 1.07.2006 - 19:20) *

Ustawienia->Okno rozmowy->Emotikony, przejdź potem do "Wybierz pakiet emotikon: (musi zawierać plik emots.txt)", z tamtąd wybierz pakiet emotów, które dodałaś i po sprawie, powinny być po odpaleniu okna rozmowy. Oczywiście ten katalog z emotikonami musi być (jeśli tego ustawienia z kąd ma konnekt "czerpać" emoty nie zmieniałaś) w [miejsce_instalacji]\konnekt\emots\[katalgo_z_zestawem] bo inaczej to nie będziedziałać. :)
Zapomniałem jeszcze dodać, że w katalogu z emotami MUSI BYĆ plik tekstowy (w nim są wpisy związane ze skótami klawiaturowymi do ich wywoływania i chyba coś jeszcze).


Stracilam juz wiare, ze ktos mi odpowie :)
Serdecznie dziekuje za wskazówki. Udalo sie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.